Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vigyek a kórházba ajándékn...

Mit vigyek a kórházba ajándéknak? Most született kisbabának és az anyukájának?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 14:30
 1/6 anonim válasza:
0%
apukát
2011. júl. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Helyes plüssállatkákat kapni a játékboltban, amiken van zörgő, csörgő meg amivel zajt lehet csapni.


Ha ruhácskát veszel, akkor az inkább 62-es legyen, vagy kérdezz rá a méretre, mert az 56-ost hamar kinövik.


Anyukának: gyümölcsöt (ha szereti és nem minden családtagja azt visz.) vagy valami finom csokit.

2011. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az anyukának gyümölcsöt vigyél, mert most több vitaminra lesz szüksége a szoptatáshoz is, és a babának pedig vagy valami plüss állatot, vagy egy aranyos kisruhát, vagy egy rágókát de arra majd csak később lesz szüksége.
2011. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég szültem,így elmondom a tapasztalatom.Anyukát kérdezd meg,hogy mire van szüksége,én rengeteg felesleges gyümölcsöt,üdítőt,egyebet kaptam,és öltem volna mondjuk egy tábla csokiért,amit persze senki sem hozott.

A babának valószínűleg rengeteg ruhája van,felesleges.Játék,csörgő szintén.Ami viszont mindig kell,az a pelenka,és a popsitörlő,annak örülne a legjobban.Ha ezt így önmagában túl snassznak érzed,csinálhatsz belőle pelenkatortát is,én egyszer csináltam ajándékba,imádták.

2011. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem a babának a kórházba felesleges bármit is vinni - még úgysem venné hasznát semminek. Úgyis meglátogatod otthon is, akkor jöhet a kisruha. Plüss nem való újszülöttnek.

Anyukának virág, gyümölcs, gyümölcslé, bonbon, csoki. Vagy ha te vagy az apa, akkor akár ékszer is.

2011. júl. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bizony, bizony: pelenka, popsitörlő, a legjobb ajándék a babának és a mamának.

Nekem mániám volt még a zabkeksz, mert több lett tőle a tejem, de egy doboz saját készítésű tejszaporító sütinek is biztos fog a kismama örülni.

Gyümölcsnél, italoknál figyelj arra, hogy citrusféléket nem fogyaszthat a szoptató anya, és azt hiszem, a dinnye se nyerő ötlet.

Tőlem megkérdezték, mit hozzanak, és mindenki kiakadt, mikor spenótot kértem, jó fokhagymás pirítóssal. :)

Vérképzéshez kell a vas, és a rostok is ..khm... segítettek néhány szorult problémán.

2011. júl. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!