Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az az este eszembe...

Lehet, hogy az az este eszembe fog majd jutni, amire sajnos nem emlékszem mert fű és alkohol hatása alatt voltam?

Figyelt kérdés
Emlékezhetek majd rá? Fokozatosan vagy hirtelen jutnak majd eszembe a dolgok? Légyszi segítsetek....
2009. ápr. 5. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fogsz emlékezni semmire.
2009. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
gratulálok, legközelebb köss magadra kamerát
2009. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

már nem azért, de ez tök szánalmas. ha tudni akarod, mit csinálsz, akkor ne füvezz és ne igyál, vagy legalábbis ne filmszakadásig.

és nem, nem fog eszedbe jutni. kérj meg valami megbízható embert aki ott volt, hogy tájékoztasson.

2009. ápr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Jajj, hagyjuk már ezt az álszent dumát, hogy így meg úgy mennyire szánalmas... néha megesik, hogy az ember tényleg filmszakadásig iszik.

Nálam is megesett már párszor a dolog, és mi másnap vagy amikor találkozom a társasággal, akikkel buliztam, együtt "rekonstruáljuk" a bulin történteket. mindenki mesél valamit, és apró mozaikokként összerakjuk az estét. amúgy jó móka!:) egyébként nálam úgy szokott lenni, hogy az agyam magától is "felböfög" pár nap múlva oylan részleteket, amire a buli után közvetlenül nem emlékeztem. ezek nekem van úgy, hogy hirtelen villannak be, de előfordul, hogy csak lassan sejlik fel az emlék, és a későbbiekben is homályos marad.

2009. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, aranyos vagy! :)

És nálam ez csak egyszer, egy nyaralás alkalmával fordult elő, de hát na....fiatalság, bolondság! :D

2009. ápr. 6. 06:12
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Persze, nem kell álszenteskedni :)

Nekem utólag mindig egyre több minden jut eszembe a 18. szülinapomról, szóval esélyes, hogy később még előjönnek emlékek. Harmadnak még azon is töprengenem kellet, hogy másnap milyen busszal mentem suliba XD

2009. ápr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
egyet értek. mindenkivel megesik. valami kis részletek biztos eszedbe jutnak. de sztem nem minden. kérdezz meg valakit, aki ott volt :D vagy örülj, hogy örök rejtély marad :D
2009. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát azért nem esik meg ilyesmi mindenkivel, velem tuti nem fog, mert nem leszek olyan idióta, hogy befüvezzek, meg leigyam magam :D


Le lehet pontozni (az egész pontozósdi marhára nem izgat, úgyhogy nyugodtan), mert ugye az a vagány, amit a kérdező csinál, aki meg inkább az egészségére figyel, nem pedig arra, hogy olyan legyen, mint mások, az a szánalmas. Hülye egy világban élünk.


Ja, és mielőtt megkapnám, hogy nem tudok szórakozni, meg ki kéne élnem magam, én alkohol meg drog nélkül is jól tudom érezni magam, mert ha szórakozni megyek, a társaságra figyelek, beszélgetek a barátaimmal, és pont azt tartom a legfontosabbnak, hogy a szeretteimmel töltött idő megmaradjon az emlékezetemben!


Mellesleg, kedves kérdező! Ha idáig eljutottál az olvasásban, nem hagytad félbe és nem pontoztál le az első sor után, miért nem kérdezed meg valamelyik haverodat, aki szintén ott volt, hogy mi történt pontosan? Hátha ők emlékeznek valamire. Ja, és remélem, tanultál az esetből :)

2009. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

1. Nem ez volt a kérdés...:P

2. Tanultam belőle!! :P


:)

2009. aug. 3. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!