Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit kell csinálni?

Rainbowling212 kérdése:

Ilyenkor mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Elraboltak a zombik, és bezártak egy üres szobába és néha benyitogatnak és körbeszimatolnak... Szerencsére el tudtam hozni a telóm és van zombi wifi is ami nagy mázli... És már le is vágtak egy kis darabot a hajambòl amivel nemtommit akarnak csinálni nagyon félek segítsetek mi a szart csináljak most???!! :S
2011. júl. 30. 00:14
 1/5 anonim válasza:

sztem hívd el Noris-urat és ő majd mindent elintéz!


azután megsimogatja a buksid és azt mondja: jössz egyel öreg! és elmegy!

2011. júl. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kéne létrehozni itt az oldalon egy olyan kategóriát hogy nyári unatkozós kérdések:D
2011. júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem... írj végrendeletet. vagy fürödj meg, lehet azért szimatolnak mert büdös vagy. és ha szappan-illatod lesz, hátha nem akarnak majd megenni :D

egyébként hány éves vagy? :D

2011. júl. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem törd ki az ajtót, mint ahogy Jackie Chan, és ha találkozol egy zombival, akkor karatézd le őket, és szökj ki...ha ez nem válik be, vagy félsz megtenni, akkor a telódon menj föl az internetre, töltsd le az egész Michael Jackson - thriller című számot, és amikor bejön hozzád a zombi, akkor kapcsold be, és kezd el úgy táncolni mint Jackson a klippben, amiokr ő is zombi...akkor majd elkezd az összes zombi táncolni, és így is ki tudsz majd jutni, csak végig táncolni kell!

Sok sikert a szabaduláshoz...xD

2011. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
12 éves vok xDD és am már kiszabadultam jacko módra xDD ja és télleg ki kéne találni egy ilyen unatkozós kérdések nyárra fajtát LoL :DD
2011. aug. 7. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!