Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik város Németországban?

Melyik város Németországban?

Figyelt kérdés
A jövőben szeretnék Németországban élni, de nem tudom melyik város volna a legideálisabb?! Szeretnék a tengerpart mellet élni, de ugyanakkor valami nagyvárosban.
2011. okt. 23. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod eldönteni. Én hiába mondom hogy Hamburg, ha neked mondjuk más tetszik.
2011. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem frankfurt jött be
2011. okt. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Berlin a legeslegjobb. Hatalmas, színes, változatos, fiatalos, trendy. De ha tengerparton akarnál élni, akkor ott van Lübeck vagy Rostock, bár nem közvetlenül a parton vannak, mint mondjuk Barcelona. Igazi tengerparti nagyváros nincs Németországban.
2011. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Passau jó hely!!!
2011. okt. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

További ötleteket is várok másoktól :)

2011. okt. 26. 20:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem München a kedvencem,tengerpart szempontjából meg Kiel
2011. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Értem. Keresgéltem, megnéztem a városokat, amiket itt említettek, de meglep, hogy Frankfurt am Main-t senki nem mondta :/ Erről a városról mit gondoltok?

Most legfőképp megélhetés szempontjából érdekel! Azt olvastam ez a pénzügyi központ, így valószínűleg az egyik legideálisabb lehet, nem?

2011. nov. 5. 10:17
 8/9 anonim válasza:
Ez attól függ. FFmben is sok magyar él, de főleg a pénzügyi intézményekből lehet ott megélni, persze nem csak. Nekem Münchenen vált be, mert ott még több magyar van, és railjetel is könnyedén haza lehet ugrani Bpre. Münchenben legjobb az életszínvonal állítólag, persze ez attól is függ miilyen szakmája van az embernek. De mindenesetre, az alpok is közelebb van ha szereted a hegyi sportokat, illetve van egy nyugisabb atmoszféra, szóval egy emberibb városnak tűnik, mint bármelyik északi. Ettől függetlenül vissza fogok költözni egyszer Bpre, mert annál csúcsabb város nincs :)
2012. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Pandaaaaa válasza:
anyűúd
2016. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!