Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Köteles e a Bíróság felkutatni...

Köteles e a Bíróság felkutatni az alperes új lakcímét jogi eljárás során?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!


Ha tudod a választ kérlek oszd meg velem:

Pert indítanék egy személy ellen (volt élettársam, gyerekláthatási per) ám a bíróság azzal utasítja el a beadványomat, hogy nem közöltem velük a volt élettársam lakcímét. Persze, hogy nem, mert nem kötötte az orromra (pedig kérdeztem) amikor elköltözött. Tudom az ügyvédje címét, viszont ő sem hajlandó közölni velem. Kérdésem adott, a Bíróság köteles e nyomozást folytatni ismeretlen helyen tartózkodó személy címe után? Ha nem, akkor hogyan láthatom a gyerekeimet??? Ki az illetékes személy felkutatásában? Nem lehet a hatóságok elől eltűnve, mert a gyerekeknek iskolába kell járniuk, amihez lakcímkártya kell, meg jogosultság megállapítása, tehát a hatóság hozzáférne - akarás nincsen.


2011. aug. 2. 10:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!