Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam kipihenni...

Hogyan tudnám magam kipihenni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:

Még 1 hónap van vissza a nyárból,és szeretném magam tényleg kipihenni,hogy újult erővel vágjak neki a tanévnek.Szeretném hasznosan tölteni az időt,szórakozni,élvezni a nyarat,és nem semmittevéssel tölteni.Jó lenne fogyni is pár kg-t.Az eddigi nyaraim mindig lustulással teltek,pedig szeretem a pörgést,szeretem ha "dolog van",de hajlamos vagyok elhagyni magam.

17/L

2011. aug. 2. 20:54
 2/5 anonim válasza:
76%

Ne menj mindennap másnap hajnalig bulizni. Vagyis mehetsz, csak kettő buli között hagyj pár nap "szünetet". Otthon segíts a szüleidnek a házban vagy a kertben. Ha szeretsz kreatívkodni, akkor nézegess ilyesmi blogokat, stb.. Ha szeretnél leadni pár kg-ot, akkor tornázz vagy fuss, esetleg zenére táncolj, vagy bármit, ami mozgás-féle. Még egy fontos dolog: ne hajnalban feküdj le és másnap délben kelj fel, hanem feküdj már le max 23 körül és kelj fel 8kor. Így még segíthetsz a szüleidnek abban, hogy lemész a boltba kenyérért, reggeliért. Augusztus vége-felé már "gyakorold" a sulis kelést is, hogy szeptember elsején ne rémálom legyen a felkelés. Kezd el olvasni a kötelezőket (ha van), hogy ne kelljen aggódni azért, hogy mire kell, te még nem olvastad el :P

Remélem segítettem valamit :)

(Én is hasonlóan használom még ki a nyarat, csak én még nem járok bulizni :P)

15/L

2011. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ugorj le haverokkal balcsira, menj sátorozni pl az is szerintem jó buli, kertipartik tuti ismersz te is olyat akinél lehetne. Így mégse bulikra jársz el, de szerintem ezek sokszor jobbak is. Ha Pesti vagy környéki vagy írj privit ha nem tudsz kivel :D szeretem a társaságot :-)

17/F

2011. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
drogozz, lopj, csalj hazudj !
2011. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasgass (nem muszáj kötelezőket :P ), sütögess, főzz. Kocogj, biciklizz. Menj el strandra. Barátokkal pizzázzatok, filmezzetek, sétáljatok.
2011. aug. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!