Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Engem is és a barátnőmet is...

Engem is és a barátnőmet is fenyegetik mit tehetek?

Figyelt kérdés
A barátnőm akivel nem rég járunk,őt szadílja a volt pasija,azután kezdtünk járni miután szakított a sráccal,de a srác nem fogja fel a dolgot,még én is meg lettem fenyegetve,hogy engedjem el a lányt mert ő állítólag beszélgetni akar vele x ideig mert így tudja lezárni a kapcsolatot,de szerintem vissza akarja szerezni de a lány nagyon ki van,engem szeret már nagyon sír szegény,de a srác szerintem agyament.
2011. aug. 3. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
rendőrségi feljelentés...sürgősen...
2011. aug. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szamóca.. ***** válasza:

rendőrség nem csinál semmit. annyi értelme van feljelenteni hoyg ha mégis sor kerülne erőszakra, akkor könnyebben utána járnak mondván "volt előzménye".

egyébként a srácot kell leállítani. eltűnni előle, mihamarabb.

2011. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Verd el.Ne hagyd hogy fenyegessen,mert csak rátok fog szállni még jobban.
2011. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben vagyok,csak sajnos tehetetlen,ugyan is a srác cigány is,meg drogozik is,és kemény kapcsolatai vannak,és minden áron próbál megszerezni magának(szüleimet is bántani akarja,mert szerinte ők választanak el tőle).Nem is tudom hogy bírom,de valahogy ezt is át kell vészelni. :'( Remélem sikerül megoldanotok.Ha mást nem is,veressétek meg,vagy én nem tudom. :S Sok sikert!

14/L

2011. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!Hol laksz?(nem muszály pont a falu/várost írnod)csak megkötelítőleg.Mert vannak haverjaim és tudnánk segíteni ha szükséged van rá.

17/F

2011. aug. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Isten igazán a srác a barátaival fenyegetőzött hogy azok szétütnek,ráadásul balesetes vagyok és azt mondta fér még oda
2011. aug. 3. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Bács-Kiskun megyében.

14/L

2011. aug. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!