Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hunyt el Amy Winehouse?

Miért hunyt el Amy Winehouse?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 13:55
 1/6 anonim válasza:
60%
mert meghalt.
2011. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dirtboy ***** válasza:
100%

A rendőrség a halál hírének megerősítésén kívül egyelőre nem nyilatkozik az ügyben – a vizsgálat korai szakaszára hivatkoznak. Szóvivőjük azért annyit elmondott, hogy vélhetően kábítószer-túladagolás lehetett a halál oka, de a vizsgálat befejezéséig ez csak feltételezés. A részletekre kitérve elmondta még, hogy délután 4 óra körül kapták a riasztást, hogy találtak egy halott nőt a Camden Square egyik lakásában. A kiérkező rendőrök már csak azt tudták megállapítani, hogy Winehouse az.


Zene illeg jó volt de mivel már olyan alkoholista drogos volt hogy a koncertjein állni is alig bírt ezért nem osztom azt a hitet hogy a világ sokat veszített a halálával.

2011. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem ismertem igazán a zenéit de sztem egy hülye alkoholista zs. drogos k.va volt és ennyi és sztem tehetségtelen is.bár nem mintha a sok bunkó zs. megsazar,xfaktor hullócsillag születik,nagy duettes jobb lenne ugyanis azokat rühellem.bár hajdú petin jót röhögtem a nagy duettben :)ja és amynek max a rehab valami jó száma és dög ronda is volt sztem.de ha neki ez kellett
2011. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok:gondolom utánam írók mind leugatnak majd de mind1
2011. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
le hát...egy fa...kalap vagy!
2011. aug. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

...ja még valami...

az hogy olyan felételk készültek róla mai nem hogy nem szbadott volna soha megcsinálni, d eegyenese büntetendő... belegázolni másnak az intimszféráiba.. elképezstő..

ha olyan állapotban volt, kiborult stb.. akkor talán lenni kellett volna valakinek -a menedzserének vagy bárki, aki nem engedi fel a színpadra olyan állapotban, köznevetség tárgyává téve...

ez mutatja , hogy mindenki csak szipolyozta, betegen és szörnyű állapotban is kiengedték a nézők elé...hogy az a pénz se vesszen kárba...sőt hadd csámcsogjanak ez is egy szenzáció... borzasztó borzasztó...és nagyon szomorú...

2011. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!