Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyám 18 és fél éve hunyt...

Édesanyám 18 és fél éve hunyt el. Nekem azt mondták, hogy öngyilkos lett. Jó lenne értesülni arról, hogy tényleg öngyilkos lett-e, és ennek bebizonyítására-cáfolására szükségem lenne a boncolási jegyzőkönyvre. Ezt honnan szerezhetem be?

Figyelt kérdés
Én gyanakszom, ugyanis két gyermeket "hagyott maga után".Nagyon fontos lenne számomra hogy megtudjam az igazságot,hiszen,mikor "elment" csak 1,5 éves voltam.Már nekem is van gyermekem,és nem értem ha igaz a feltevés mi vihette rá... Ahhoz hogy lelki megnyugvást találjak,tudnom kell az igazat!!! Hol és hogyan szerezhetem meg ezt a bizonyos jegyzőkönyvet!Meddig őrzik meg ezeket? Előre is köszönöm a válaszokat! sokat jelentene a segítség!!!
2008. nov. 4. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
87%

Mi vihette rá? Ha tényleg öngyilkos lett,lehetett szűlésutáni elmélyült depressziós, beszűkült tudatállapotban, olyankor nem mérlegeli az ember, a környezetét, gyerekeit, a megagyarázhatatlan halálvágy :ez a betegség lényege.

Szerintem a rendőrségen lehetne érdeklődni, esetleg a kórházban, ahol a boncolási jegyzőkönyv készült.

2008. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!