Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állandóan panaszkodik, hogy...

Állandóan panaszkodik, hogy nincs pénze, és mégis több ezer Ft-s cipőt vesz magának?!

Figyelt kérdés

A barátnőmék nem valami gazdagok, állandóan panaszkodik, hogy nincs pénze, múltkor is én fizettem neki a strandra a belépőt, meg az üdítőt ha megyünk ki, meg sokszor kölcsönzök neki pénzt. Nem arról van szó hogy sajnálom a pénzt rá, mert szívesen adok neki. Erre tegnap jön ki a vadonatúj márkás cipőjébe ami 10.000Ft-ba került. Aztán csak néztem :O Meg is említettem neki hogy mindig panaszkodik, hogy nincs pénze meg sok mindent fizetek neki, erre meg vesz egy drága cipőt, csak azért mert ez nagyon tetszett neki. Nem ám hogy vett volna egy olcsóbb cipőt és tudott volna mellé meg 1-2 felsőt is venni. Eddig is azon nyavajgott hogy egy új farmert akar.

Nem tudom mit csináljak, így nem akarok neki többet kölcsön adni, mert ezek szerint telik rá :/

annyira mérges vagyok. De ha meg kijön 200Ft-tal egy este, hogy beülünk valahova és ha elkölti akkor megy úgyis fizetek neki valami... Hogy térítsem észhez?


2011. aug. 3. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ami fontos neki, arra telik. Tehát ne fizess helyette.
2011. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy térítheted észre, hogy ne fizess helyette. Biztosan kellemetlen lesz neked eleinte, de ha látja, hogy nem fejhet téged, átgondolja.
2011. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
73%
Szerintem csak kihasznál Téged.. Ne hagyd magad;)
2011. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már több mint 10 éve a barátnőm :(
2011. aug. 3. 14:17
 5/11 anonim válasza:
Ne vegyél neki semmit és ne fizess helyette.Így rá fog ébredni hogy nem lehet mindig mással megvetetni valamit.Vagy akár mond meg neki hogx ha szeretne pénzt menjen el diák munkára :)
2011. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Állandóan panaszkodik, hogy nincs pénze, és mégis több ezer Ft-s cipőt vesz magának?!"


Spórol a cipőre...

2011. aug. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 10 éve a barátnőd, és ott tartasz, hogy egy strand belépőért nyavalyogsz? JJJÉÉÉÉZZZUUUUUUUUUUUUUSOOOOOOOM!
2011. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mondtam, hogy nem az a baj, szívesen kifizetem neki. Csak akkor vehetett volna 5000Ftér cipőt + gatyát :/ de neki az tetszett pfff


Apukája fizette neki a cipőt. Nem spórolt rá

2011. aug. 3. 14:37
 9/11 anonim ***** válasza:
MOST AKKOR MI VAN??? Ha az apja fizette a cipőt, akkor miről beszélsz, hogy ő vette? Vagy úgy gondolod, hogy kérje el a 10ezrest, vegyen 5ezerért cipőt, és a másik 5ezerből menjetek el valahova?
2011. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen úgy gondolom, hogy vegyek 5ezerből cipőt, a maradék 5ből meg valami gatyát, vagy felsőket nekem mindegy. De mindig tőlem kér kölcsön meg minden. Nem az a bajom, hogy kölcsön kér vagy 10esér vesz cipőt, de akkor ne panaszkodjon hogy nincs pénzük.
2011. aug. 3. 14:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!