Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arról mi a vélemény ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arról mi a vélemény ha az illető (oszt társ) elmúlt 20 éves és még csak egy fiúja volt? állandóan panaszkodik nekem hogy a fiúk mindig csak dugni akarnak vele!?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
semmi
2010. jún. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Az h Én 18 vagyok :D s nekem is egy volt ...amit nem tudom annak lehet-e mondani...

Én azért nem jöttem össze a srácokkal, mert a nyomikkal nem akartam, aki nekem kellett volna annak én nem kellettem, és akinek én kellettem volna nekem nem kellett...

Ah lehet ha túl válogatós vagyok :D De remélem nekem is van vhol egy hercegem :D:X

2010. jún. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De nem mindegy hogy ki, tee.
2010. jún. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi véleményem nincs. Illetve annyi, hogy én is annyi idős vagyok, és nekem még egy sem volt :D Illetve olyan nekem is lett volna aki csak meg akart d**ni.
2010. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Most miért baj, hogy csak egy pasija volt, és nem akar összejönni olyan sráccal, aki csak meg akarja húzni? Szerintem igaza van...
2010. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem baj csak már idegesítő,hogy állandóan siránkozik,rohadt válogatós és akor ne csodálkozzon,hogy senki nem áll szóba vele,mert leráz mindenkit.....
2010. jún. 27. 15:12
 7/9 anonim ***** válasza:
lehet h nem ugy kéne öltözködnie mint egy útszéli k***
2010. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
normálisan öltözödik,csak lehet az a baj hogy agyilag még nem készült fel egy normális kapcsolatra,nem tudja mit akar.
2010. jún. 27. 15:15
 9/9 anonim ***** válasza:
44%

Nekem is van egy ilyen barátnőm...Ráadásul naiv meg idióta is... Kikezd mindenkivel aztán otthagyja őket, mielőtt bármi is történne... De amennyire tudom, komoly kapcsolata még nem volt.

Kicsit lejjebb kellene engedni a mércét. A kirakatbábu csak dugni akar, az ogre meg ragadós, de azért a kettő közti átmenet skáláján is igen széles a választék...

A vicc az, hogy pasi is van ilyen... Épp összejövőben vagyok egy sráccal, még sosem volt komolyabb kapcsolata, pedig mindig szeretett volna, csak sose jött össze neki... :)

2010. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!