Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogok még nőni? (túl rövid a...

Fogok még nőni? (túl rövid a kérdés, magyarázat túl hosszú, blabla)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,164 centi.Anyukám,és a nővérem 14 évesen álltak le a növésben (mindketten 170 cm magasok),én viszont 3 hónapja semmit nem nőttem.A családban nagymamámon kívül (160 cm) mindenki eléri az 170-et (apa 185 cm),és nagyon nem szeretnék alacsony lenni.Az osztályomban eddig én voltam a legmagasabb lány,de most megyek gimibe,és ott kb. a legalacsonyabb leszek.Fogok nőni még?Legalább öt centit...?
2011. aug. 3. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Én ugyanezt kérdeztem anno 18 évesen, 153 centi magasan. Nem nőttem semmit. Te még talán nőhetsz, de minek akarsz 170 centi lenni? A magas lányok nehezebben találnak pasit.
2011. aug. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy egyhetven magas ,25 éves lány csak csábosabb,mint egy egyhatvannégy centis...
2011. aug. 3. 14:44
 3/8 A kérdező kommentje:
...és köszönöm a válaszodat!
2011. aug. 3. 14:44
 4/8 anonim válasza:
73%
mitől csábosabb? mert akkora mint egy zsiráf és magassarkúval egy felhőkarcolónak néz ki?XD szerintem meg hányinger
2014. aug. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

DE MIERT IRJAK HOGY A MAGAS LANYOK HANYINGEREK?

most azert mert valaki magas nem egy ocsmany hanyinger!!!!!!!!!!!!!!!!! ! !!!!

2015. ápr. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
58%

Most úgy képzeld el, h én 14 évesen 158 centi alig vagyok, és szinte a legalacsonyabb az évfolyamon:D

És nem tartom gáznak, hogy ha a legmagasabb sráccal beszélgetek, és mellettem áll, ha oldalra fordulok, akkor csak a felkarja van szemmagasságban:D

Szóval hozzám képest így is magas vagy, plusz a pasik általában cukinak tartják, ha egy lány alacsony :)

Szóval #1 mellett állok, ne akarj nőni :D

2015. dec. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem a magas lányok szebbek.. Mert ugye a legtöbb model is magas.. Eddig csak magas barátnőim voltak..max annyi az elönye ha valaki alacsony hogy álva letudja szopni a pasiját 17/F
2016. máj. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Én 14 éves vagyok 174 cm imádok magas lenni. Amugy alacsonyan hamarabb találsz pasit?! :'D ne viccelj:D amugy persze nagyon szépek az alacsony lányok...fujh >.<
2016. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!