Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem vettek fel az egyetemre....

Nem vettek fel az egyetemre. Mit csináljak? Irjatok tanácsokat, nagyon jól jönne.

Figyelt kérdés
Pót felvi sem jöhet számitásba, mert hiányoznak dokumentumaim stb. Csak jövőre tudom beirni az egyetemet újra. OKJ képzésre érdemes addig menni? Vagy inkább nyelvet tanulni? Kidobott pénz lenne az OKJ? Jobban megérné angolul tanulnom ezt az egy évet? Nem akarok ölbetett kézzel itthon ülni egy évet, tanulni akarok olyant ami hasznomra vállik..
2011. aug. 3. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
okj megéri... főleg akkor, ha az elsőt fogod csinálni, ugyanis egyrészt ingyenes, másrészt meg plusz pont! mi több, sok olyan suli van, ahol az okj-s képzés mellett nyelvet is tanulhatsz, akár többet is egyszerre... nézz utána, hogy milyen sulik vannak a környékeden, nézz képzéseket, még nem késtél el, az ilyen helyekre akár aug. 31-ig is jelentkezhetsz:) sok sikert!!!
2011. aug. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.. Csak én nem magyarországon élek, nem vagyok magyar állampolgár és igy is ingyenes az OKJ? Mert én Szegeden néztem egy képzést (masszőr) és ir árat (ami nem kevés)... telefonon azt mosndzták h pontot nem minden egyetemen kapok majd erre az OKJ-re.. Pécsi egyetemre mennék tovább, ott állitólag nem kapok erre pontot... És nrm tudtam h agusztus vegéig lehet jelentkezni, ugy h köszi!
2011. aug. 7. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is menj OKJra, én levelezősre mentem, hogy tudjak dolgozni, de így nincsenek meg a diákjogaim... Keress egy 1 vagy 2 éves képzést,akár azt is megteheted, hogy nappalira jelentkezel mint magántanuló, így csak vizsgázni kell bejárnod és több időd van felkészülni az érettségire és még a diákjogaid is megmaradnak.

Mellé vannak olyan OKJ-k amik pontot adnak különböző egyetemekre, nézz utána, hátha:)

2011. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ... Utánna nézek a dolgoknak... A szakot már kiválasztottam, hogy melyik lenne... Csak a többi infó érdekelt, h ténleg meg éri e stb. Azt tudja valaki, hogy mi kell ahhoz, hogy ingyenes legyen? Miért jár az? vagy hogy van ez? Remélem nem hülyeséget kérdezek, nem vagyok jártas ebben...
2011. aug. 9. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!