Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 évesen hogyan kereshetek...

14 évesen hogyan kereshetek pénzt?

Figyelt kérdés
Nem kellenek a vicces válaszok, komolyan kérdezem, csak mert gyűjtenék erre arra, de ahhoz pénz kéne, azt pedig csak valamilyen munkával lehet.
2011. aug. 4. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat en kimentem angliaba es ott lehetsz ujsagkihorda, parttime-os pincer vagy baros.qrvasokat lehet vele keresni.
2011. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem Vatera lesz a vége :/
2011. aug. 4. 18:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy RC Repülőre gyűjtenék, igazság az, hogy nincs hobbim, de az ilyen komolyabb modellek iránt rajongok, és azt is tudjuk, hogy nem olcsó mulatság, tehát pénz kell! Szüleim nincsenek olyan anyagi helyzetben, hogy kifizessék, nem is szeretném, ha az ő pénzükből lenne, és persze zsebpénzt se szoktam kapni, nálunk a pénz fontos!
2011. aug. 4. 18:35
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen nem vállalhatsz legálisan munkát. Se diákmunkát, se főállásút. Szomszéd bácsinak segíthetsz bevásárolni, ennél jobbat nem tudok kitalálni. 16 éves kortól lehet diákmunkát vállalni.
2011. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tudok számodra feketemunkát.Házhoz viszik ha kell.És hihetetlenül jól kereshetsz vele.Válaszolj ha érdekel.
2011. aug. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!