Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 évesen milyen munkát...

14 évesen milyen munkát tudnék vállaln? (amivel pénzt is kereshetek. )

Figyelt kérdés

tudom, hogy volt ilyen kérdés... dee... kissé másabb az én viszonyom:

- nyárra kéne a munka legalábbis május utánra egészen sulikezdésig...

- nyáron (szinte) alig leszek itthon, vagyis hát leszek de állandó munkát így nem tudok vállalni...


arra gondoltam kisgyerekekre vigyáznék szívesen, vagy kutyát sétáltatnék... valami iylesmire gondoltam mert ezek nem állandó munkák... :D és ismerőseim körében sajos nincs gyerek, se kutya, vagy nem szorulnak segítségre... hát hogy csináljam?


2010. ápr. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan semmilyent!
2010. ápr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jah, és illegálisan? :D és hogy "hirdessem" azt, hogy gyerekekre vigyáznék, meg kutyát sétáltatnék?
2010. ápr. 18. 14:13
 3/9 anonim válasza:
100%

nyomtass, vagy irj ( lehetőleg szépen) szórólapokat és ragaszd ki azokat... irj rá telefonszámot esteleg e-mail címet (:

sok sikert (:

2010. ápr. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi :D am pont ma beszétlem erről apámmal és mondta, hogy ez büntetendő, ha nem hivatalosan rakom ki, de mondtam neki, hogy ez nem a világ vége... hát majd még lehet, hogy ez lesz! :D
2010. ápr. 18. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert hozzá. =)
2010. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vállalj weblapkészítést pénzért, ha már ebbe a kategóriába raktad a kérdésedet.
2010. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Öhmm... az az igazság, hogy gondolkodtam rajta de annyira nem vok jó, hogy pénzért csináljam... gondolom mindenki tud kezelni mlapot... freewebet... meg ezeket :D
2010. ápr. 19. 17:01
 8/9 anonim válasza:
jah, amúgy a kutyasétáltatás nem is rossz ötlet... csak nem tudom hol hirdethetném... (a gyerekvigyázás ... hát... szerintem senki nem bízná rá a gyerekét egy 14 évesre...)
2010. ápr. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jah...bocsi az utolsót én írtam csak ismerősömében ... :D
2010. ápr. 20. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!