Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amilyen a szülő olyan a gyerek?

Amilyen a szülő olyan a gyerek?

Figyelt kérdés
Én és a párom nagyon lusták vagyunk. Babóka is elég lusta. Alig szokott rugdosni. Múltkor mentünk 4D-re és ott is elaludt. Lehet amiatt lusta hogy én is az vagyok? Hogy tudnám egy kicsit intenzívé tenni? 23 hetes vagyok. Már rég óta érzem hogy rugdos.
2011. szept. 16. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Szia!

Mi is lusták vagyunk a férjemmel, de a fiunk örökmozgó. Pocakban is az volt.

Egyél csokit (: Kicsit beindulhat rá.

2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
nem tudom mennyi az összefüggés, de az tény, hogy egyik barátnőm és férje is elég nyugisak, lusták, szeretnek pihenni, na a fiuk gyakorlatilag átaludta az első fél évét:)
2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Látom nem a szülőktől függ. Azt hittem. Jó érzés mikor rugdos de alig teszi.
2011. szept. 16. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Ez a mondás szerintem inkább a későbbiekre igaz.

Amilyen a szülő olyanra neveli.


A vérmérséklet szerintem magzati korban nem függ anyától és apától. Legalábbis nélunk nem jött be.

2011. szept. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Enyém pocakban is örökmozgó volt, itt kint meg sem áll. Apja is ilyen volt, én is.

Viszont alvókája apukának nagyon van, ha bealszik, és nem keltik, 12-14 órát is tudna aludni. A fiunk úgyszintén, 5 hetes korától nem kel éjszaka, most 6 hónapos, és este 8-tól reggel fél 8-ig semmire nem kel, még az apja 3 ébresztőjére sem. :)

2011. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

.." de akaratos ez a kislány.."

ne bántsátok a gyereket, anyja -apja akaratos milyen legyen? "

nálunk ez a helyzet. fogjam a genetikára? :))

2011. szept. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!