Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen tengeri állat volt?

Ez milyen tengeri állat volt?

Figyelt kérdés

Görögországban nyaraltunk Nei Pori-n, az Olymposz hely mellett.Egyik nap tesóm 2 féle medúzát is látott a tengerben(nem is olyan mélyen).Aztán másnap pedig kicsit beljebb mentünk, elkezdtünk volna labdázni a tengerben, és egy nagyon erős, zsibbasztó, mintha egy csaláncsípést éreztem volna.szóltam a szüleimnek..kimentünk a vízből, és elindultunk a szállás felé(szerencsére csak 100méterre volt tőlünk)anya megitatott velem egy kalciumot.és erős , piros foltok látszódtak mindkét lábamon..szerintünk elhaladt mellettem egy medúza(még szerencse, hogy nem csípett meg)..de utána egyre jobban fájt, mintha legalább 5ször hozzámért volna egy csalán.de ami fura volt, hogy nem is viszketett a lábam, de én végig csak vakartam..

aztán egyre kezdett elmúlni, inkább csak zsibbadt..a következő napokban inkább csak a tenger elején fürödtem. :(

(egyéblént nagyon ajánlom azt a helyet Nei Porit, nagyon jó volt a nyaralás!!!)

akár kérdezhettek a nyaralással kapcsolatban, ha valaki oda szeretne menni.de inkább ez a kérdésem? hogy : tényleg egy medúza volt??


2011. aug. 6. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze. És hozzáértél.
2011. aug. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!