Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suli mellett tudnék dolgozni...

Suli mellett tudnék dolgozni vmit?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és sajnos nyáron semmilyen munkát sem találtam.Szeretnék ősszel viszont vmit dolgozni,legalábbis jó lenne egy kis pénz.Mit tudnék dolgozni?A suliban elég későn végzek,olyan fél 3-3 körül.

Van vmilyen ötletetek?

17/L


2011. aug. 7. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez attól függ leginkább milyen suliba jársz, mennyire erős, mennyi idő szükséges neked, hogy megtanulj, mennyire fáradsz el. Na meg az sem utolsó szempont, hogy a szüleid mit szólnak hozzá.

Hogy milyen munkát tudnál vállalni. Ez attól függ, hogy közvetlen környezetekben milyen lehetőségek vannak.


Egyik osztálytársam pl. péntekenként dolgozik egy pékségben 6 órát, késő este. Egy ilyen munka azért jó, mert nem megy annyira a tanulás rovására, igaz nem olyan sok pénz, mintha hetente több alkalommal dolgoznál, de legalább nem megy a tanulás rovására.

16/L

2011. aug. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sulii~Utálom

Dolgozni?! A meg mi?

Soha nem gondoltam hogy ezt a két szótegymondatba fogom hallani__Rosszatfogokmiatta álmodni!

Alkalmazd azt a technikát amit Én fejlesztettem ki! Kérjé Pénzt Anyudtól!:D Nekem beváált :) Dőől a Léé xĐ

2011. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 melcsiboszi ***** válasza:
nem tudom, mi módon kerestél munkát, de ha esetleg még nem tetted, iratkozz be diákszövetkezetekhez, rajtuk keresztül könnyebben találhatsz. Én több mint két évig dolgoztam így, a gimi utolsó két évében, plusz előtte nyáron.
2011. aug. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!