Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, tehetek most?

Mit tegyek, tehetek most?

Figyelt kérdés
A tesóm kutyát szeretne, de én elég bizonytalan vagyok. Csak nemrég tudok megbízni egy kutyában újra, eddig egy rossz élmény akadályozott ebben. Anyukám és a tesóm azt mondják, mindenkinek arra van ideje amit szeretne. DE én arra gondolok, hogy fősulisként így is elég nehezen osztom be az időmet, hogy menne ezek után? Valamint tudom butaság, de félnék, hogy a kutya utálna, én pedig félnék tőle. Mondjuk egy kutya sok szeretet is képes adni, főleg ha egy menhelyről fogadnánk örökbe. Tudom, egy kicsit kusza, de aki tud segítsen légyszi...
2011. aug. 7. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég összekuszáltan írtad le, de ha egész kicsi kora óta vagy a kezdetektől próbálsz hozzászokni a kutyához, akkor barátok lehettek egy bizonyos szinten és ha tesód szeretne kutyát, akkor neked ez miért foglalná le a maradék kis idődet?
2011. aug. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az előzőnek igaza van..Emelett a Bizonytalanvagy akkor szerintem ne legyen kutyád sokat kell vele foglakozni vagy mond meg anyukádnak meg a tesódnak hogy jó legyen kutya.. nincs ellenvetésed de te nem szeretnél érte felelőséget válalni.. Kész:D

Most pedig Eszel velem Sajtot?:D

2011. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kérhetek? :$ *-* :D
2011. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!