Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nevetés ellen? Mit tegyek?

Nevetés ellen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Dolgozom, és tutorial videókat kell felvenni, tehát nem látszom rajta.


Én olvasom a szöveget lapról angolul, és valaki más kattintgat, és mutogatja az egérrel hogy mi mire való.


Most csináltam ilyet először, de egy csomószor elnevettem. Sikerült is párszor, de sok ilyen videót kell még megcsinálni, úgyhogy segítségre van szükségem. Mit tegyek hogy ne nevessem el folyton? Próbálkoztam azzal, hogy szomorú dolgokra gondoltam, véres, gyilkolászós képeket vizualizáltam, sok mindent, de nem nagyon válik be. Fontos lenne, mert annak a munkáját is tönkreteszem, akivel együtt dolgozok. Volt hogy cseréltünk, és én a kattintgatást elrontottam, és amikor rájöttem, nevetnem kellett, így a másik személy is elnevette magát.


Tudom hogy idegesítő, és bármit megtennék, hogy komoly maradjak, és hamar be tudjuk fejezni a videókat.


Segítsen valaki!!!!


2011. aug. 8. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
hát gondolj arra, hogyha nevetsz, miattad cseszitek el, és kell újra venni, és pazarlod a másik idejét, és egy darabig vicces, de aztán felhúzod az agyát. jobbat nem tudok:D
2011. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz :)
2011. aug. 8. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!