Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Értelmetlen kérdésekkel...

Értelmetlen kérdésekkel kapcsolatos kérdés!?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Lehet, hogy most h.ülyének fogtok nézni, de miért kell olyan kérdéseket feltenni szerintetek, hogy: Hol lehet ilyen övet venni? Hol lehet ilyen cipőt venni? Még ha valami olyat linkelnének be, amit életemben először látok. Na de könyörgöm...olyanokat mutatnak, ami minden azaz MINDEN boltban és internetes áruházban is van. Tudom, tudom...ne foglalkozzak vele, lépjek tovább. Eddig én is ezt tanácsoltam volna, de már annyira idegesítenek a h.ülye kérdések. Ti hogy vagytok ezzel?


2011. aug. 8. 23:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

őszintén?

leszarom.

engem jobban idegesít,hogy képtelenek az emberek használni a google-t..

2011. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el őket.lehet azért kérdezikmeg h tudja a nép hogy ő most épp rózsaszín övet akar venni aminek az ára xxx.vagy unatkoznak nemtudom <.<
2011. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!!!!

Na az a másik ami felidegesít, hogy nem ismeri a google-t.

Múltkor még nem értettem, hogy miért kell türelmetlennek lenni a kérdezővel, de már őszintén megértem. Inkább nem is válaszolok, mert csak kioktatnám, pedig iszonyatosan türelmes vagyok...de ezek a kérdések kiborítanak.

2011. aug. 8. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!