Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy lány meghívott a szülinapj...

Egy lány meghívott a szülinapjára, de alig ismerem. Tudtok amolyan "univerzális" ajándékot, aminek mindenki örülne?

Figyelt kérdés
Párszor beszélgettünk csak, ott dolgozik közel hozzám és szoktunk együtt kávézni, de ennyi, alig ismerem, igy az izléséről sincs sok fogalmam.. Ma van a szülinap, tegnap mondta, hogy elugorhatnék hozzá a bulira. Én ilyen tusfürdő+dezodor féle szettre gondoltam, nektek vam még valami tippetek? Más ötletem nemigen van...
2011. aug. 9. 15:54
1 2
 11/12 anonim válasza:
A kávé jó ötlet! Vannak szép teafű csomagok is, ajándék csészével, ilyesmi... a kezdőbetűs nyaklánc, karkötő is jó ötlet!
2011. aug. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket, kb 1.500 Ft-ot szánnék az ajándékra. A kávé is jó ötlet, szeret kávézni :). Vagy egy csésze+kávé. Ékszereket sem igazán hord, bár biztos hordaná, ha olyasvalakitől kapná (barát pl). Csak ahhoz valóban nem ismerjük egymást olyan régóta.. Meg mára, este 8-ra kellene, szóval valami könnyebben beszerezhető.
2011. aug. 9. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!