Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet azzal valamennyit...

Lehet azzal valamennyit "keresni" ha egy saját domain-el és tárhellyel rendelkező oldal megsérti a szerzői jogaimat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehet azzal valamennyit "keresni" ha egy saját domain-el és tárhellyel rendelkező oldal, melyen naponta több 10 000-ren járnak, megsérti a szerzői jogaimat azzal, hogy egy általam készített képet (bizonyítani tudom) módosítva, saját logójával tesz közzé?
2011. aug. 11. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
hát ha tudod ezt bizonyítani,akkor hajrá,vidd perre a dolgot,de a bíróság előtt ne azt hangoztasd,hogy te csak azért perelted be az adott oldalt(illetve nyilván nem az oldalt pereled ilyenkor,hanem a mögötte álló céget vagy magánszemélyt),szóval ne azt hangoztasd,hogy te csak a pénzért(a pénznyerésért,pénzkeresésért) pereled be őket...mert akkor nyerészkedésért nagyon megütheted a bokád,azzal pedig nem leszel "kisegítve",ha ők is megütik.
2011. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos már több képem is ilyen sorsra jutott és már unom, hogy állandóan nekem kell bizonyítanom, hogy én készítettem a képet ahhoz, hogy leszedjék. Nem csak ennél az oldalnál, de ezt az oldalt már régóta nem szeretem.

Csak azért kérdeztem, mert nem akarok feleslegesen ügyvédre költeni (van ismerősöm aki vállalná, de ingyen nem szeretném) ha semmi hasznom nem származna belőle.

2011. aug. 12. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!