Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan döntsem el, h mi...

Hogyan döntsem el, h mi legyen a munkám?

Figyelt kérdés

(Most még csak gimibe megyek) valami olyan munkát keresek amiben jó is vagyok és valamennyire szeretem is... Gondoltam már színészkedésre is csak azt nem tudom leellenőrizni, h mennyire vagyok jó színész(gondolom sok dolgot csak tanulni lehet, de alapok is kellenek...)

Hazudni, hazudok, mint a vízfolyás(XD), jól artikulálok, a drámatanárom szerint bő a szókincsem...Egyébként 'rendes' színészkedésre gondoltam(TV nem színház vagy hasonlók).

Jó a logikám(itt ne a matekra gondoljatok hanem a Portal 1-2-re:D), jó a helyesírásom/beszédkészségem, elég jó a fantáziám, de csak akkor, ha nem erőltetik agyon, h gyors találjak ki valamit, jól rajzolok, jó a nyelvérzékem, nem nagyon szeretem a tömeget(de szerintem ez megszokható), nyugodt természetem van, nem vagyok 'helyhez kötött'(pl nekem sosincs honvágyam, ha hosszabb időre elmegyek otthonról).

Igaz, h a színészkedést írtam csak, de jöhet bármi ami szerintetek jó lenne.

Ui: Remélem nem tűnök nagyon hülyének(csak kicsit vagyok az).


2011. aug. 13. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
te én vagyok?
2011. aug. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem valószínű...a Paradoxon...
2011. aug. 13. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
informatikus
2011. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!