Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntsem el, mi is legyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsem el, mi is legyen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2éves párkapcsolatom volt, a utolsó pár hét, már elég rossz volt, megszokásból voltunk együtt, ismerősök is látták már, hogy unjuk egymást.. Beszélgettünk sokat arról, hogy talán szünetet kéne tartani... Vmi miatt mégse tartottunk.. Közbe egyik ismerősöm belém szeretett, és nekem nagyon jól esett ez a helyzet, hogy vki törődik velem (ugyanis volt kapcsolatomban eléggé elvoltam már hanyagolva a vége felé...) Amikor barátommal voltam mindig azon gondolkoztam milyen jó lenne az ismerősömmel lenni, mert nagyon jól éreztem magam vele (soha nem csaltam meg barátom, csak jól szórakoztunk együtt, röhögtünk meg jól kijöttünk), nem lettem szerelmes haveromba, barátomtól meg már elhidegültem.. Vmelyik nap megbeszéltük barátommal, hogy akkor tartunk egy kis szünetet, megnézzük hogy megy egymás nélkül.. Ma viszont találkoztam haverommal, és az járt az eszembe hogy jó lenne voltbarátommal lenni, meg minden jó eszembe jutott... Nemtudom azért e mert még új dolog, hogy most vége(ok szünet, de úgy beszéltük meg h több hónap), vagy mert őt nagyon szeretem... Rossz volt tényleg a kapcsoltunk, és exem sokszor hanyagolt másért, gyerekes volt, és nem volt elképzelése velem a jövőben, viszont haverom meg úgy belémszeretett, velem tervezi a jövőjét, hozzám igazítja, szeretne velem lenni... Most mit tegyek?! :S
2010. ápr. 11. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Én megpróbálnám a haverral...Mondjuk azt is bele kell kalkulálni, hogy a pasik gyakran csak úgy mondogatják, hogy veled képzelem el az életem....(addig éljen mind, amíg velünk van!!!!!!!!!!)

Na szóval...:)

Én a helyedben hagynám a szüneteltetős pasit..

Ha valakit annyira szeretünk, örülünk, hogy a közelében vagyunk, nem az, hogy inkább hagyjuk egymást.

Szóval ha már a szerelem meg a nem bírom nélküled-érzés nincs meg köztetek, szerintem hagyni kéne.

Ha az a másik srác meg ilyen jófej, és szerelmes is beléd, akkor próbáld meg:)

2010. ápr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szija. Nekem 3 hónapja fejeződött be a 2 éves kapcsolatom. Nem ajánlom, hogy újból az ex oldalán köss ki, ha már egyszer vége lett, az nem volt véletlen. Azért hiányzik, mert hozzászoktál. De majd ez a fiú elfeledteti veled a régit. Örülj annak, hogy máris van új jelentkező. Az a legfontosabb, hogy Te jól érezd magad az oldalán. Én nehezen adom át magam az új érzésnek, remélem te könnyebben fogsz váltani. Próbáld meg feltétlenül, ne hagyd elmenni a lehetőséget, a másik hajó már elúszott.
2010. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? ha elhidegültél a párodtól, ha a párod már nem foglalkozott veled akkor nincs értelme együtt maradni. a szünet meg szerintem semmire nem jó mert ha egy 2 éves kapcsolatban szünet kell akkor az már régen rossz. haverod iránt mit érzel? csak barátságot vagy esetleg többet? ha csak barátságot és mégis összejönnél vele az kétféleképpen is elsülhet. első variáció: beleesel mint ló a meszesgödörbe, második variáció: nem alakul ki semmi érzelem és szakításra kerül a sor.


ha a volt párod iránt valóban nincs már érzelem azt felesleges felmelegíteni mert melegítve még a töltött káposzta sem az igazi...

2010. ápr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: remélem már túlvagy a 2éves kapcsin, és minden ok... Igen eléggé hiányzik, szerintem azért érezhetem ezt, mert am amíg tudtam h együtt vagyunk, amíg nem mondtuk ki, akkor nem volt ilyen érzésem, h jajj de hiányzik, meg stb...


Mondjuk ugye még nem vok szerelmes nyilván a haverba, de nemtudom bele tudnék e szeretni egyhamar... Szerintetek ha nem fogok tudni beleszeretni, meddig várjak? Szóval meddig várjak a szerelem érzésére majd? Meddig érdemes?

2010. ápr. 11. 21:00
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem utolsó hanem utolsó előttinek ment az előző kommentem... (20.57)

Utolsónak (20.59):

18éves vagyok, ő nyáron lesz 20. Én vagyok az első komoly kapcsolata, még a kapcsolat elején is sokat kellett neki "segíteni" , megmutatni h h viselkedjen egy komolyabb kapcsolatban... Haver iránt nem érzek semmi komolyabbat, nem vagyok szerelmes, imádom, nagyon jó fej meg minden:) Sokszor kapom magam rajta, hogy hiányzik a társasága...

Exemet meg szeretem, talán még szerelem is van, bár már elvolt laposodva a dolog.. Viszont most nehéz, mert akárhányszor agyalok ezen a kérdésen, eszembe jut néha a sok jó dolog amit átéltünk, az arca meg minden.. Nehéz dolog...:/

2010. ápr. 11. 21:04
 6/9 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet megmondani h meddig várj. ez totál egyénfüggő. vagy érzed már az elején h ebből valami jó fog kisülni vagy nem. idő dönti el. így vele maradhatsz 2 évig is arra várva h szerelmes leszel belé. ne erre hajts. érezd jól magad vele és lehet h majd egyszercsak hirtelen jön a felismerés h "hűha szerelmes lettem..." :)
2010. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Viszont leginkább azért idegenkedek a haverral való kapcsolattól, mert ugye hát haver, 4éve már, ismerem jól, nagy csajozós volt, (sose volt szerelmes még, csak minden jó csajjal megakart ismerkedni mindig...) Ráadásul mindig olyan csajra hajtott, aki ilyen 90/60/90 méretű, meg olyan plázacica vagy hogy mondjam hogy tudjátok milyen csajokra gondolok...Én viszont nem ilyen vagyok, nem vagyok magas, kis mellem van, nagyobb csípőm, és nem is szoktam plázákba mászkálni... (de emberek elmondása szerint nagyon szép lány vagyok, amolyan egyszerű, természetes szépség... /ők mondták így/ ...) És félnék attól, hogy egy ilyen csajjal megcsalna vagy akármi...

Exem viszont tűzbe tettem volna a kezem érte, hogy hűséges, mert ő tényleg az volt, nem jöttek be neki soha olyan csajok, akik ilyen plázap*csák....

Főleg ezért is van, hogy nemtudok dönteni, mi legyen:S

2010. ápr. 11. 21:25
 8/9 anonim ***** válasza:
a haverod hány éves? figy lehet h rájött h az ilyen plázamacskáktól túl sokat nem várhat mert üresek mint a kedvenc parfümöm üvege és arra is rájött h van 1 kedves normális lány a közelében aki mellesleg szép is csinos is és sokkal többet ér mint az ilyen üresfejű libák :)
2010. ápr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen ő ugyanezt mondta.... 19éves am...
2010. ápr. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!