Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért lettek az ismerőseim...

Miért lettek az ismerőseim unalmasak azután, hogy regisztráltak Facebookra (vagy egyéb hasonló oldalra)?

Figyelt kérdés
Nem egy ismerősöm van, akivel tök jól megvoltunk, élveztük egymás társaságát, de Facebookra regisztrálásuk után pár hónappal, unalmas figurák lettek. Szókincsük lecsökkent igen,nem,talán,oké, és egyéb rövid szavakra, arcuk pedig felvett egy átlag unott, fapofát. Mi a fene történt?
2011. aug. 21. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Kiégett a személyiségük. El nem lehet képzelni, ha napi szinten órákat lógsz a Facebookon, várva, hogy a kis földgömb végre mutasson legalább egy nyavajás 1-est, vagy csak hogy egy bökést kapj, az mennyire elveszi az életkedved.
2011. aug. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez azért elég elszomorító... szinte találkozni sincs velük kedvem, mert már legutóbb is az volt, hogy én csak beszéltem meg kérdeztem, ők meg egy-két szavas válaszokkal elintézték a dolgot, meg mindig egyfajta kínos csendet éreztem az ő oldalukról, ami nekem eléggé rosszul esett. Nem egy ember közülük gyermekkori jóbarátom, akivel előtte évekig jóban voltunk.
2011. aug. 21. 02:56
 3/6 anonim ***** válasza:

'Nem szabadna a valós életet rávetíteni a digitális életre.

Kint a mezűn kell élni, beszélgetni a valóságban....

nem a művilágban, mert nem egy gép vagy akinek nincs személye, hanem ember vagy akinek ha így folytatod nem lesz személye, de ha kimész a mezűre akkor mindenki becsülni fog..'

2011. aug. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jaj de durva:( komolyan, néha elképzeltem, hogy talán JÓ lenne kb 1-2 évig valamilyen módon kikapcsolni az egész internetet a világon , lám mi történik:D mert úgy levannak ragadva az emberek:( nem vagyok maradi, én is 18/L internetező vagyok, csak egy egykori legjobb barátnőmmel is megszakadt a kapcsolat, voltak nagy nézet eltéréseink, de kibékültünk. de mikor párszor találkoztunk, nem értettem, most nagyképűség miatt(talán jellemző rá) alig szólt hozzám, emiatt én is alig hozzá, vagy tényleg igaz, hogy rontja a kommunikáció kézséget a facebook:( és nagyon unott volt, fapofájú, és elvolt a facebookkal, meg mások képeinek kritizálásával, s saját képei készítésével, amitől majd menőbbnek érzi magát vagy mit tudom én. én úgy vettem le, hogy haragszik rám, és nem értette, mikor rákérdeztem, hogy mi baja.semmi
2011. aug. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen en is internetezek, szamomra munka is hiszen marketinggel foglalkozom, de megse lettem fapofa. Egyik legjobb baratom szerzett egy laptopot. Azota mindig elhozza es nalam facebookozik amig ott van meg facebookon chatel meg mutogatja az ismeroseit... Pff..ha eljon hozzam akkor ne facebookozni jojjon basszus :s abszolut nem ertem
2011. aug. 21. 16:02
 6/6 anonim ***** válasza:
nem leszel fapofa a facebookozástól, csak akkor ha valahogy függsz tőle...vannak akik jól érzik attól magukat, hogy lesik, hogy kik likeolgassák a képeit, írnak neki, stb. mert talán az interneten kivűl nem boldogulnak eléggé, vagy mit tudom:-s mindenképpen önbizalomhiány. én letiltanám a facebookot egy időre, hogy mozduljanak ki:D
2011. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!