Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen szemetek az emberek?

Miért ilyen szemetek az emberek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem miért jó az embereknek ha padlóig oltanak egy embert. Ez normális? Bocs a kategória miatt...
2011. aug. 15. 10:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
A normális kérdéseknél nem szokott oltani senki.
2011. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Milyen kérdések? Én nem a kérdésekkel kapcsolatban írtam ezt.
2011. aug. 15. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:
dehogynem.
2011. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd ha nagy leszel megérted.Addig is élj a rózsaszín ködben.
2011. aug. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Először is mi az hogy dehogynem? Egyáltalán nem arra írtam most regisztráltam és ez az első kérdés amit föl tettem. Másodszor mi az hogy ha nagy leszel? Honnan tudod, hogy mennyi idős vagyok? Valahogy éreztem, hogy nem tudnak majd normálisat írni. Például ilyenekre is céloztam.
2011. aug. 15. 11:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Fogalmazz konkrétan, értelmesen és ne rébuszokban beszélj. Akkor majd meglátod, milyen értelmes válaszokat tudunk adni.
2011. aug. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Arra gondoltam, hogy az emberek nem is ismernek engem és mondok valamit, akkor rögtön el kell kezdeni beszólogatni? Nem lehet normálisan beszélni? Rögtön mit tudom én minek képzelik magukat. Főleg amikor csapatostúl jönnek. Kiráz a hideg az ilyen emberektől.
2011. aug. 15. 11:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért tesznek fel ilyen idétlen kérdéseket az emberek?


Hogy megértsd: Mégis mi értelme ennek?

És miért csodálkozol h ilyen válaszokat kapsz, mikor a kérdésednek nincs az ég világon semmi de semmi tartalma, se értelme. Hát miért kell ilyet?

Ha konkrétan leírnál egy helyzetet, vagy mondjuk meg tudnál fogalmazni, vagyis ki tudnád fejezni magad, már érkezne értelmes válasz is. Addig nem.


Amúgy milyen választ vársz? Miért lennék én szemét, vagy más? Az emberek szemetek? Miért?? Pár ember szemét. De azt nem lehet kijelenteni, hogy az emberek szemetek, majd várni, hogy látatlanba mindenki írja neked, h hát igen, olyan rossz a világ, blabla.

2011. aug. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a dehogynemmel az 1. választ reagáltam le.

egyébként arra a válaszra, meg hogy "majd megérted", én azt tudom mondani, hgy ezt nem igazából lehet megérteni. Előítéletesek az emberek.

2011. aug. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is azt gondolom az elsőre. Amúgy szimplán kíváncsi voltam, hogy hogy reagálnak az emberek. És valóban vannak szemetek... És minek írsz ide ha szerinted hülye a kérdés?
2011. aug. 15. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!