Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lettek ilyen szemetek az...

Hogy lettek ilyen szemetek az emberek az idő folyamán?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. Van egy lány az osztályban aki elkérte az egyik füzetemet. Pont témazáró elött voltunk és másnapra nem hozta vissza a füzetemet. Teljesen ideges voltam, hogy nem tudok készülni és kérdőre voltam hogy hol a füzetem, miért nincs itt. Erre mondja hogy hát ő még nem másolta le és el sem hozta. (Elötte való nap, direkt mondtam is neki h hozza vissza mert dogát írunk, mondta jójó persze persze, alap h visszahozom) Aztán még neki állt feljebb h miaz h én ez miatt lebaszom stb. Másik eset: Suliból ellopták a telómat, szaladtam igazgatóhoz és azzal baszott le hogy minek viszek iskolába telefont, (persze és ha vmi baj történik hogy értesítsem a szüleimet????). Miért ilyen köcsögök az emberek? Miért mindig az lesz a vesztes és annak kell megalázkodnia mások elött akivel a baj történt?
2008. nov. 9. 11:09
 1/8 anonim válasza:
100%

Sajnálatos módon a világ az évek folyamán rossz irányba változott.Mindneki magát akarja a védeni másokra nem akar figyelni. A legtöbb emberbe csak az jár a fejében én én én és én más nem. Engem is meglehetősen zavar ez a tény meg a környezetem is ilyen alig van pár ember aki nem ilyen ezeket mélyen tisztelem megbecsülöm.

Tipp: Soha ne akarj olyan lenni mint ők lehet nekik könnyű átgázolni másokon de nem éri meg.

Rajtam is mindidg átgázoltak mert kedves akartam lenni de vissza felé sose kaptam semmit. Idő után eltávolodtam és kiszűrtem azokat az embereket akik csak kihasználnak és olyanoknak segitek csak nagy dolgokba aki tudom 100% ra hogy visszonozza.

A tanáros esett is ilyen nem akarja másért megmozdítani a kisuját sem.

2008. nov. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hazugságon kaptam az utóbbi időben sajnos több embert is, és még ők voltak felháborodva. Semmi bocsánatkérés, vagy megbánás... Hiába keressük a miértekre a választ, nincs mit tenni. Manapság az az alap, hogy másokat bántani és önzőnek lenni. Én sem tudom elfogadni, emiatt sokat kesergek, olykor már nevetni is sikerül rajta a saját magam érdekében.
2008. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ezeket a sorokat és jó látni h még vannak ilyen becsületes emberek:)
2008. nov. 9. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ősember asszonyért, állatért is képes volt ölni. És nem mindig a túlélés vezérelte. Tehát azt állítani, hogy "idővel", az nem igaz.

Mára a társadalmi normák torzultak, énközpontú lett minden. Ma már nem működik az élni és élni hagyni, az és előtt véget ért. Élni. Minden áron.

2008. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az "EGO" társadalma.
2008. nov. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert ilyen ez a világ.Mert valami szenny behozta magával ezt a mocskosságot.Hogy az emberek görények .Ha valaki rendes velük azt megszivatják de aki meg görény velük azt meg aranyba foglalják .Ne is akarj ilyen lenni .Ne legyenien társaságodból nőd .Legyél egyedi.
2009. jún. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 r.peti98 válasza:
Részben az erőszakos hip-hop, rap,és eggyes rock, és pop zenék. (Részben !!)
2017. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 r.peti98 válasza:
Miatt vannak köcsög emberek .
2017. szept. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!