Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretitek a gyakorikerdesek.h...

Szeretitek a gyakorikerdesek.hu-t? Xd

Figyelt kérdés
ha igen miért?
2011. aug. 18. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Én igen, nem azért vagyunk itt?Meg tök ha ha valamit mi nem értünk vagy valami kérdésünk támad fel itt megtudjuk kérdezni másoktól, tippeket és praktikákat is kaphatunk.

Meg jó ha tudok másoknak is segíteni =)

2011. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen ez nekem is jó ha tudok másoknak segíteni csak sajnos sokan leszavaztak már..azt nem szeretem hogy minek kell szavazni egy válaszra lehet akármilyen okos,jó képességű,jók a válaszai de ha egyszer valakinek nem tetszik az a válasz leszavazza
2011. aug. 18. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen jah, meg tettem már fel normális érthető kérdést és olyan bunkóan válaszoltak hogy az nem igaz..Ennyi okból rossz, meg leszavaznak hát igen..
2011. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amíg intelligens emberek szavaznak (jó válasz pozitív, rosszindulatú válasz negatív) addig jó visszajelzés.

De amikor beszabadulnak a primitívek (nem tetsző válasz - ami ettől még lehet jó, illetve rossz válasz - amit meg kijavítani kell érvekkel, nem pedig büntetni), akkor már elég sz*r.

2011. aug. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kicsit sok az XD, de amúgy okés.
2011. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én szeretem a gyk-et mert hátha tudok valami használható tippet adni másoknak, meg megfordítva :D

csak utálom ha valaki OFFol...

2011. aug. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
igen, mert itt 'megkérdezhetem amit máshol nem mertem' xD azt viszont utálom hogyha valaki az xD-t Xd-nek írja. xD
2011. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elírtam..
2011. aug. 18. 14:12
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy köszi a válaszokat
2011. aug. 18. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!