Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináltok ha véletlenül...

Macsek99 kérdése:

Mit csináltok ha véletlenül felkeltek éjjel és nemtudtok visszaaludni?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig felkelek éjjel és nemtudok visszaaludni.Nem akarok kimenni TV-zni mert azzal felkeltem a többieket. és ha véletlenül 1-kor kelek fel (mint pl ma is) akkor azt sem csinálhatom hogy elfoglalom magam és várok pl. 7-ig. mit csináljak?
2011. aug. 19. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vissza fekszek aludni
2011. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó neked hogy vissza tudsz aludni de én nem tudok valamelyik nap órákig ott feküdtem az ágyban hátha sikerül visszaaludnom de nem sikerült
2011. aug. 19. 10:29
 3/13 anonim ***** válasza:
Emeletes házunk van, és én fenn alszom. Ha felébredek leszoktam menni inni. Általában tejért :) Vagy elkezdek valamit olvasni, mivel az fáraszt és könnyebben visszaalszom.
2011. aug. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fuuton ***** válasza:

Szerintem valami rohadtunalmasat olvass, de szerintem valójában az a gond, hogy túl görcsösen akarsz aludni.

Így nem fog menni.

Lazulj el, és érezd, hogy elnehezedik a szemhéjad, és voilá!

2011. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 dirtboy ***** válasza:
nem beszólásnak írom de szerintem túl sok a facebook és kevés a mozgás,talán még néha nappal is alszol és ha nappal nem fáradsz el akkor nehéz lesz este aludni főleg hogy a hőmérséklet is magasabb nehezebben alszik az ember.
2011. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Fuuton ***** válasza:
Utolsónak is igaza lehet
2011. aug. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sosem kelek fel véletlenül. Te hogy csinálod?
2011. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat.majd holnap mondom az eredményt.am. Utolsónak igaza lehet???? hmmm azért mozgok is vlm-t pl tegnap szinte egész nap úsztam.
2011. aug. 19. 11:18
 9/13 A kérdező kommentje:
Hogy csinálom?...nemtudom, talán nem alszok jól ...
2011. aug. 19. 11:19
 10/13 A kérdező kommentje:
de a melegtől is lehet mert pont arra kelek fel h tiszta izzadt wok.
2011. aug. 19. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!