Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri egy webolda...

Szerintetek megéri egy weboldalt készíteni három élelmiszer üzletnek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát adva van egy cég, azon belül 3 élelmiszerüzlet és ha készítenék egy weboldalt az mennyire lenne látogatott?

Nem tudom, hogy hányan néznék meg. És lenne-e értelme fenntartani egy folyamatosan frissülő weboldalt (tehát mindig az aktuális akciókat

feltenni az árlistát, galériát, és még sok más egyéb dolgot ) Az is baj, hogy nem olyan nagy városban van mint például Budapest vagy Debrecen ahol ha meg is nézik jönnének is, hanem Győrben van 3 városrészen. A Weboldalt lehetne "hirdetni", a cég áruszállító autóján is. De akkor sem tudom azt elképzelni, hogy ha valaki látja az autót akkor ha hazaér az lenne az első dolga, hogy megnézni a neten, hogy most ez mégis mi. Tehát ti megnéznétek egy ilyen weboldalt? A válaszokat előre is köszönöm. :)


2011. aug. 19. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én lehet megnézném.
2011. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
erre van a keresőoptimalizálás. megnézed hogy az adott kulcsszóra mennyi a havi látogatottság, és ha jó,sok, akkor arra a kulcsszóra optimalizálod, és cső
2011. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
előző vagyok. hozzáteszem, én ebből élek. vagyis túlzás hogy élek, mert még csak 18 vagyok és nincs saját lakásom, de ha ügyesen csinálod, havi milliókat bezsebelhetsz legálisan a google adsense-el ha jó a látogatottságod.én kipróbáltam, jó pénz van benne. hajrá ;)
2011. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!