Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Lányok! Szerintetek milyen ruhába illik menni évnyitóra?

Figyelt kérdés
Ti mibe mentek? Én most kezdem a középiskolát,de nem akarok abba a hagyományos fekete-fehér öltözékbe megjelenni, de mégis valamilyen alkalmi ruhába kéne , csak nem tudom hogy pontosan milyenbe. Adjatok ötletet :)
2011. aug. 22. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenbe megyek [link]

Fekete magas talpú térdcsizmával. Ha hidegebb lesz akkor fekete csipke bolerot is felveszek hozzá.

2011. aug. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na , de most komolyan :DD Nem ilyen alkalmira gondoltam. A hagyományos fekete-fehéret (amibe nem akarok menni) azt úgy értettem hogy fehér blúz , meg fekete szoknya. Szoknyába nem akarok, mert nem áll jól. A fehér blúz az maradhat, de lehet hogy felveszem sima farmerrel.
2011. aug. 22. 19:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Menny fekete tangába, és fehér melltartóba.
2011. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Áhh...ide csak bunkó emberek járnak fel? Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor inkább ne is írj semmit.
2011. aug. 22. 20:03
 5/9 anonim ***** válasza:
farmerban nem igazán szabad, hacsak nem fekete. Ha fekete akkor még elmegy
2011. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

gimiben is teljesen megfelelő a hagyományos fekete-fehér öltözék. sőt, fekete-fekete is jó meg fehér-fehér is. már benticipőt sem kell vinni, csak úgy szólok. nah de amúgy komolyan, ott már nem figyelnek annyira rá mint általánosban.


fekete nadrág, fekete cipő, fehér ing. általában ilyenben szoktak jönni. kivéve a rib@ncok, azok miniszoknyában.

2011. aug. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :)
2011. aug. 24. 11:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk gimiben évnyitón nem kell kiöltözni, utána minden alkalomkor matrózblúz:\ szóval én normál ruhában megyek. tudakold meg abban a suliban mi a szokás:)
2011. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Matrózblúz tuti nem , mert ez nem gimi hanem szakközép. De szerintem az lesz , hogy fehér blúz meg fekete farmer.
2011. aug. 24. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!