Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha tornacipőb...

Szerintetek ciki ha tornacipőbe megyek évnyitóra?

Figyelt kérdés
Más cipőm nincs és mindig fel is törik a lábam csak a tornacipő kényelmes :S Szerintetek nagyon gáz ha abba megyek? :/ 14/L
2011. aug. 30. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha sötét színű, még esetleg, de ha tényleg nincs más, és kölcsönkérni sem tudsz (?) akkor ok.. ha meg akadékoskodnak, kamuzol valamit hogy ilyenolyan baj van a lábaddal, nem hordhatsz mást:D
2011. aug. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fekete. :) Kölcsönkérni nem tudok.
2011. aug. 30. 23:48
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
inkább csak illetlenség
2011. aug. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Am én is abba megyek :P
2011. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát ha illetlenség ha nem... igazgatónknak végül is csak az a fontos hogy fekete nadrág/szoknya legyen és ünneplő felső.

Cipővel nem igazán foglalkozik.

2011. aug. 31. 00:07
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

1. már 1 éve nem divat hiába erőlteted

2. szüleidet égeted hogy annyira leszarnak hogy elküldenek egy ilyen ünnepségre tornacipőbe,vagy esetleg nem képesek venni egy kényelmes divatos cipőt amibe elegánsan megjelenhetsz

2011. aug. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Osztálytársak nem fognak miatta csesztetni, szerintem őket pont nem érdekli, milyen cipőben vagy. De azért az a tornacipő legyen jó állapotban, ne látsszon, hogy épp előtte levő nap fociztál benne. :DD

Tanároktól meg max 1-1 morcos arcot fogsz látni, de mivel sok másik diákkal előfordul hogy nem ünneplőcipőben mennek, szerintem nem fognak kispécizni.

Amúgy, egy icipicit gáz, de ezvan, inkább tornacipőben, mint mezítláb. :)


17/F

2011. aug. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

sztem nem gáz, én az általános iskolai ballagásomra is abba mentem, senki nem szólt érte (mármint ha jól le van subickolva, ki van mosva a cipőfűző :))

Kedves 01:13!

hiába túl mainstream a tornacipő, de mindenki szereti mert kényelmes!!!!én is szinte csak azt hordok, és imádom, meg nem akkora baj ha otthon marad a tornacipő :P és szerintem már régen nem a szülő dönti el, hogy mit vesz fel a gyerek -.- 15/L

2011. aug. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

én lehet nem is ünneplőbe megyek ha meleg lesz, szóval nem gáz

amúgy ünneplőcipőm nincs is, már évek óta nem abba megyek ha van valami ünepség

2011. aug. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden ünneplő cipő meg saruk meg ilyenek feltörik a lábam úgy hogy más választásom nincs. -.-
2011. aug. 31. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!