Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bőrfestéket használhatok Fila...

Bőrfestéket használhatok Fila táskára?

Figyelt kérdés

Anyukámtól kaptam egy Tesco pontgyűjtős Fila táskát.. Elvárja, hogy ebben járjak majd suliba, de engem zavar, hogy sok ilyen táskát látni az utcán..

Így arra az elhatározásra jutottam, hogy kicsit átváltoztatom a táskát. Szerintetek lehet rá fújni bőrfestéket? Illetve mivel lehetne még díszíteni, hogy ne legyen "tömegcucc".. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat! :))


2011. aug. 22. 19:31
 1/4 anonim válasza:
A bőrfestékről nem tudok semmit de szerintem próbálkozz szövetragasztóval és avval tudsz rá ragasztani különféle dolgokat vagy varrhatsz rá gombokat is ha tetszik nem tudom mi lenne az elképzelésed :)
2011. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondolsz?

[link]

2011. aug. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sophie Warner ***** válasza:
a fila taska szerintem mubor, de egy probat meger. disziteshez masni, gyongy, lakkfilc..
2011. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ilyen táskával szeretnék valamit kezdeni: [link]


Köszönöm az eddigi válaszokat!! :D

2011. aug. 27. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!