Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan nem tartják be a szabály...

Sokan nem tartják be a szabályokat. Szerintetek miért teszik?

Figyelt kérdés
Nekem ne mondja meg senki, mit csináljak? A szabályok unalmasak? Szerintetek miért ilyen az ember? Néhány példa: ezen az oldalon fő szabály, hogy ne a válaszadókat kritizáljuk, illetve ne válaszokra válaszoljunk, hanem a kérdező által feltett kérdésre. Miért nem sikerül ez sokaknak? Mivel jobb nekik, ha leállnak beszólni a válaszadóknak? Oké, ha nem ért egyet, vagy hülyeségnek tartja a felvetett témát, vagy netán a válaszadó volt trágár és azt minősíti. Mindegy milyen okból, de megszegi a szabályt, amitől az emberek többsége máris rosszul érzi magát. Más: gyorshajtás a szűk utcában és veszélyezteti a kisgyerekemet. Miért???? Hamarabb odaér??? Nem gondolkozik? Minden mindegy neki, a másik nem érdekes, még ha emberéletről is van szó? Tudom, hogy minden korban voltak és lesznek ilyenek, de mi az oka?
2011. aug. 23. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta egy okos ember,hogy mindent kilehet számolni,de az emberi hülyeséget azt nem.
2011. aug. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Azért vannak a szabályok h megszeglyük őket :3

Gondolj bele milyen unalmas lenne az élet :O


vegyünk pl a kaját ;$

abból se mindegy hogy mit eszel :3 manapság már semmi nem egészséges = nem szabadna enni

de mi még is esszük? és miért? Mert finom !! :D

2011. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerinted akkor nem unatkozol, ha szabályokat szegsz meg? Persze én is ismerem a szokásos közhely dumákat, de valóban ezért nem tartják be az emberek a szabályokat, mert akkor unatkoznának? Kétlem. Ugyanis van egy csomó idióta szabály is, meg értelmes is, de a lényeg, hogy rengeteg. Ezeket folyamatosan betartani és észben tartani nem kevés odafigyelést és önmegtartóztatást igényel, máris nem unatkozik az ember. A szabályok betartása mellett ugyanúgy lehet hobbid meg egyéb, még az egészségtelen kaját is megeheted, mert azzal nem szegsz meg szabályt.
2011. aug. 23. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
El sem olvasták a szabályokat nem tudják mit kell betartani és ha tudnák is akkor sem követnék a szabályokat mert az plusz energiát és figyelést igényel. De túl sok itt a szabály. Inkább csak újrakéne írni az oldalt úgy hogy a szabályokat ne is lehessen megszegni talán? [link] egy jó oldal. :)
2011. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akiknek az adja meg az életük sava-borsát, hogy áthágják a szabályokat, a saját életükkel nincsenek kibékülve teljesen. Nem látják a szabályok értelmét, mert az életük értelmét sem találták meg. Csak rohannak ész nélkül, mondván, hogy "nekem senki ne parancsoljon!", meg hogy unatkozna, ha betartaná őket, közben pedig nem veszi észre, hogy szerencsétlen a saját életét sem tudja irányítani. "Minek lassítsak ebben a kis szűk utcában? Nincs nekem arra időm, hogy ilyenekkel vacakoljak!" Az ember kínjában fölébe akar kerekedni az őt körülvevő dolgoknak ahelyett, hogy először önmagát próbálná meg elhelyezni valahol és próbálná megtalálni saját magát. De az sokkal nehezebb lenne.
2011. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!