Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet tudni valamit arról a...

Lehet tudni valamit arról a szőke, rövid hajú nőről (fekete ruhában), aki Debrecenben ált. a villamoson szokott hangosan beszélni egyedül?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 20:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én is ismerek egy ilyen nőt, ő is teljesen be van kattanva, egyik pillanatban még tök normális, aztán hirtelen megváltozik a hangulata, csak úgy magában beszélget, és nevetgél. Ő amúgy nagyon okos volt! Több diplomája is van, nagyon sokat tanult és szegény belebolondult a sok tanulásba. Én nagyon sajnálom.
2011. nov. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Most hogy újra előreugrott a kérdésem a válaszod miatt, megírom, hogy nemrégiben én is láttam valahol, tényleg színes ruhában volt, és normálisnak tűnt, de még minig rejtély az a nő.... :)
2011. nov. 16. 21:36
 23/31 anonim ***** válasza:
Így olvasgattam a hozzászólásokat ez a debreceni nő teljesen úgy viselkedik, mint ez akit én ismerek. Az is ilyen rejtélyes, fura...
2011. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
Mostanában már buszozik és trolizik is. :) Még van egy kis baja mert néha remeg, de nem kiabál. Általában a TESCO és a Holló László sétány (Tócóskert) között szokott buszozgatni oda-vissza, de láttam már a 351-es és a 35-ös buszokon is! :D
2011. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Hmmm...1 hónapja költöztünk pont az Egressy Béni térre, de még nem láttam, pedig szoktam buszozni a Holló László sétány és a Tesco között :))) Te is a Tóciban laksz?
2011. nov. 26. 21:07
 26/31 csokissüti002976 ***** válasza:
Csak annyit tudok, hogy skizofrén.
2012. máj. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Van hír róla azóta? :)

A múltkor én is láttam egy nőt a villamoson olyan negyed 10 körül, elég furán viselkedett, a szemét nézte az ablakon tükröződve, bár szerintem nem ugyanaz. :D

2013. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Mi van vele?:) tudom rettenetesen régi kérdés, de nagyon érdekel ^^
2015. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom! Már régen végeztem az egyetemen, nem járok sajnos Debrecenben, de engem is nagyon érdekelne!
2015. márc. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hu ez de misztikus kérdés 😊
2015. ápr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!