Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt, amikor egy...

Hogy hívják azt, amikor egy képen egy ember fejére rárakok egy másik ember fejet mondjuk photoshoppal? Csak a vicc kedvéért

Figyelt kérdés
szeretnék egy fórumra ilyeneket felrakni, de nem tudom, hogy nevezzem el a topic nevét....
2011. aug. 24. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
fejcsere?
2011. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vicces képek
2011. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én úgy tudom, crossover. nem?
2011. aug. 24. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

A crossover (UK [crɔsoʊvə], US [cr'ɔ:s(')oʊv*ə:]), magyarul „keresztezési pont”, egy kifejezés, melyet arra a történetre, szituációra alkalmaznak a fikcióban (könyvekben, televíziós sorozatokban, filmekben, képregényekben stb.), mikor két, vagy több kitalált szereplő, akik eredetileg más történetekben szerepelnek, kölcsönhatásba kerülnek egymással. Ilyen crossoverek általában olyan kitalált szereplők esetében jönnek létre, melyek jogait ugyanaz a személy vagy vállalat birtokolja, de természetesen eltérő jogtulajdonosok által birtokolt kitalált szereplők között is létrejöhet crossover.


ezt írja a wikipédia.

2011. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

úgy hivják hogy FAKE

tehát Fake Galleries

2012. febr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!