Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől "fikásodik" az ember...

Mitől "fikásodik" az ember orra? - Nem vicc

Figyelt kérdés
Sziasztok, tényleg gondom van ezzel. Nagyon sok "fika" keletkezik az orromban, és nem tudom miért. Turkálni ugye gusztustalan, zsepivel nem mindig tudom kiszedni, viszont ha nem foglalkozom vele, akkor viszket belülről az orrom ami meg borzasztó. Szóval mitől van, mit lehet ellene tenni? Köszi
2011. szept. 3. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Poros helyen vagy. Az orrban a váladék a belélegzett, de az orr szörzete által kiszűrt porból lesz. (nem amikor taknyos vagy, az a nyálkahártya váladéka)

MOsd ki többször

2011. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg alergiás vagy valamire és a váladék lassan megszáradva felhalmozódik.
2011. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Google - orrzuhany


Naponta rendszeresen ajánlott csinálni és a megfázásos betegségek is elkerülnek.

2011. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, úgy látom tényleg az a megoldás, hogy többször kimosom naponta. Bár így is szoktam legalább 3-4x. Viszont allergiás vagyok, szóval lehet, hogy az is a dolog része. Köszi még1x
2011. szept. 4. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!