Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez vajon mit jelent?

Ez vajon mit jelent?

Figyelt kérdés

A történet röviden.

Van egy fiú és egy lány 20 évesek.

Messze laknak egymástól. Csak msn-n beszélnek, a lány beleszeret, legalábbis abban a hitben ringatja magát,bevallja, de kosarat kap. A fiú mégis tovább beszélget vele. A fiú újra összejön a volt barátnőjével.

És a fiú...még mindig rá ír azonnal,ha fenn van,és beszélgetni szeretne,de találkozni nem akar?

A kérdésem csak annyi,mért akar valaki így beszélgetni,ha találkozni nem akar?


2011. aug. 25. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Neked nincs senki az életedben aki csak annyir ér számodra hogy mikor unatkozol a gép előtt akkor msn-en jó muri beszélgetni vele, de a seggedet már nem mozdítanád meg érte?

Na a fiúnak van ilyen ismerőse...

2011. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ööö nincs...ugyanis kb két havonta ha fellépek már elég régóta. Nem szeretem az msnt-t. Kb. arra használom ha meg kell beszélni kivel mikor találkozom. De azon beszélgetni órákat? Annyi idő alatt elutazom...
2011. aug. 25. 21:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Unalomból...és ezt nem lehet megunni?
2011. aug. 25. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudod vannak fura emberek :)
2011. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hümi ***** válasza:
hát figyu. én is beszélek néha-néha olyan msnes pajtásommal akivel még nem találkoztam, és van bnője és nem akar semmit, és én se tőle csak szimplán jó egy olyan valaki akivel lehet egy jót dumálni.. bár a tali még sose került szóba, pedig járkálunk közös helyeken de még egyszer se futottunk össze, de egyszer mindennek eljön az ideje ;) :D
2011. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!