Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hobbi van, ami nem...

Milyen hobbi van, ami nem pénzhez kötött és embereket ismerhetek meg általa?

Figyelt kérdés
Olyan hobbi kéne,ami által szert tehetnék egy nomrális barátnőre. Nem pénzes elfoglaltság érdekelne.
2011. aug. 26. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szert tehetnél egy normális barátnőre...

Hadd kérdezzek vissza: szerinted te, mélyen legbelül egy normális fiú vagy akire a lányok is szívesen szert tennének?


Amíg nem magabiztos igen a válaszod addig ne akard ráerőltetni magad szerencsétlen lányokra!


Bocsi, nem bunkó akartam lenni csak tapasztalatból beszélek.

2011. aug. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen. Illedelmes vagyok,bár kissé visszafogott. A lényeg: nem vagyok az a tipikus bunkó srác.
2011. aug. 26. 10:58
 3/4 anonim ***** válasza:
OK, akkor a válaszom: olyan hobbit válassz csak amit szeretsz csinálni! Ha csak azért csinálod mert csajt akarsz, akkor ezt érezni lehet majd. És ez nem vonzó. Ha viszont élvezed amit csinálsz (függetlenül attól hogy van-e vagy nincs csaj) az vonzó.
2011. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs semmi hobbim. Se olyan,amit szeretek csinálni,se olyan,amit nem. Mondjuk,régebben írtam verseket,de mind negatív hangvételű iromány volt. Költeménynek nem nevezhető,mivel gyakorlatilag csak egymás után dobáltam a szavakat,és ügyeltem a sorvégi rímekre. A költői képek hiányoznak belőle.
2011. aug. 26. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!