Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ismerhetek meg egy...

Hogyan ismerhetek meg egy Forma 1-es pilótát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 19:55
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
ha nézed a forma 1et akkor ismered a versenyzőket is,szóval ha veled szembe jön egy akkor meg ismerheted.
2011. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
első azért odabasz.:''D azt úgy hívják,h felismerni.nem?:DDD
2011. okt. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De most komolyan kérdeztem..ez most nagyon fontos lenne.Am meg hogy mennék vele szembe amikor ő brazilliába lakik én meg magyarországon?
2011. okt. 10. 10:32
 4/11 dirtboy ***** válasza:

20:08 igen felismerni de úgyis helyes hogy ha azt mondjuk hogy megismerni,bár ez csak akkor helyes hogyha személyes találkozásról van szó,fényképnél már nem helyes szóhasználat lenne.


kérdező te meg ne legyél már debil.Brazíliában lakik mit akarsz te tőle?

komolyan azt hiszed hogy érdekelnél egy másodpercig is egy forma 1es pilótát.ezt te sem gondolhatod komolyan.

olyan nőt választanak amilyet karnak esélyed nincs idegenként meg,nézd meg hamiltont.

micsoda csaj van nicloe scherzinger személyében.

gyönyörű,híres,gazdag,menő hogy úgy mondjam.

és te mivel tudnád lenyűgözni,mivel tudnád elérni hogy akár a leveledre válaszoljon? szerintem semmivel még akkor sem ha szép vagy


ha csak barátja akarsz lenni az sem menne,ez nem így működik hogy írsz valami levelet neki és ő meg felfigyel rád és aztán már itt fog nálad szalonnát sütni havonta 1x.

egyébként is tegyük fel hogy tényleg visszaírna és megkérdezné hogy miért akarsz a barátja lenni,mit mondanál neki? azért mert menő dolog lenne a haverodnak lenni vagy mit?


felejts el az ilyen álmokat és élj mi közöttünk egyszerű (halandó) hétköznapi emberek közt.

én pl. /viccen kívül/ Dózsa György rokona vagyok,pontosabban Dózsa György testvére nagymamám ükapja volt. és ez mégis kit érdekel? barátaim nem is tudják mert nem mondom,mert én érezném kínosan magam ha elmondanám,úgy hangzana mintha érdekesség helyett felvágnák vele,ezért inkább nem is mondom el.

neked meg lenne egy rakás áll barátod ha tényleg F1 es pilóta lenne a barátod. mert téged magasról leszarnának és csak kihasználnának hogy közel kerüljenek a hírességhez.

biztos fantasztikus érzés lenne.

2011. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Talán igazad van,de ha mindenhez igy állsz hozzá és meg se próbálod akkor fölösleges még élned is!Honnan tudod?Az életben bármi megtörténhet,persze csaka akkor ha tesznek is érte!Hamagasról ... és csak várod,hogy valóra válljon akkor télleg semmit sem érsz vele!És én pedig nem a barátja vagy barátnője akartam lenni,hanem maximum csak találkozni akartam vele egyszer,és kérni tőlle egy aláirást.Am meg nem mindenki beképzelt ahogy néhány negativ ember gondolná!Képzeld hogy még vannak ám olyan emberek akik normálisak..Akik tesznek is az életükbe értelmes dolgokat,vagy esetleg sokat tanulnak hogy ebbe az életbe legyenek valakik vagy legalább az örömük legyen meg..és attól függetlenül hogy magyar vagy vagy nem vagy az te is elérhetsz bármit az életedbe csak tenni kéne érte valamit és kitűzni magad elé komoly célnak!!Ha pedig te ezt nem igy gondolod,attól függetlenül lehet hogy ez másnál igy van..Nekem soha az életbe nem segitett senki semmibe,velem nem ültek le tanulni ugy ahogy ezt más gyerekekkel megtették,de engem ez nem érdekel,és őszinte leszek néha kicsit rosszul esett,de megcsináltam magamtol,mert tudtam hogy segitség nélkül is képes vagyok arra amit eltervesztem!!Nem kell ahoz gazdagagnak vagy beképzelt nyávogos elkényesztetett plázacicának lenned hogy felfigyeljenek rád,inkább csak add önmagad!! Ja és ha egyszer azért sikerül,te leszel az első akit értesitelek rola!!És csak mert én teszek érte,nem csak várom hogy lenn a kisboltba összefusskak vele mert ez télleg hülyeség!!
2011. okt. 13. 14:07
 6/11 A kérdező kommentje:
ha meg nem sikerül ez van,de én legalább nem adtam fel és megpróbáltam!!!!
2011. okt. 13. 14:07
 7/11 A kérdező kommentje:
És igy utolso mondatnak azért elmondom neked,hogy sajnos télleg nem minden ember egyenlő..csak az a baj,hogy attol fügetlenül,hogy te vagy én vagy a harmadik ember is ember hiába az csak egy halandó..ember és ember közt csak az emberiség tesz különbséget,ezt vagy megérted vagy nem!!!
2011. okt. 13. 14:15
 8/11 dirtboy ***** válasza:

most ha hiszed hanem de kb. ugyan úgy gondolkodunk a cél kitűzésekről és eléréséről.

a különbség csak annyi hogy félre értettem a kérdésedet mert nem volt teljesen egyértelmű hogy mit akarsz az f1 pilótától.

ha azt írtad volna hogy csak élőben akarod látni testközelből az már mindjárt más,az reális cél.

nekem is van célkitűzésem is teszek is érte nem is keveset.

sok sikert a célod beteljesítésében.

2011. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
örülök h végre egyhangra jutotunk nem akartam az álmomtol meghátrálni..ez a versenyző am bruno senna
2011. okt. 15. 22:39
 10/11 A kérdező kommentje:
és téleg szerelmes vagyok belé,de a valodi cél csak a találkozás lenne vele és köszi,neked is soksikert kivánokcélod eléréséhez
2011. okt. 15. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!