Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki ismer egypetéjű ikerpároka...

Aki ismer egypetéjű ikerpárokat meg tudja különböztetni őket?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt tanultátok meg megkülönböztetni őket (ha egyáltalán sikerült)? Volt már vicces vagy ciki helyzeted abból, hogy összekevertél ikerpár tagjait? Lányok vagy fiúk az ikerpárok? És van olyan esetleg, hogy egyiküket kedveled és a másikat utálod? Vagy bármilyen ikrekkel kapcsolatos sztori jöhet. :))
2009. ápr. 18. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Amikor középiskolás lettem 2 évvel fölöttem járt egy ikerpár (fiúk)

Olyan különleges, nem mindennapi arcuk volt, így megjegyeztem. Legalább egy évig abban a hitben éltem, hogy egy van belőle, majd kb másfél év elteltével egyszer egymás mellett láttam őket… háát azt hittem rosszul látok.

Nem igazán figyelem őket, nem ismertem csak látásból, így egyáltalán nem tudtam megkülönböztetni őket.

2009. aug. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Általánosban járt egy ikerpár az osztályban.Egypetéjűek és teljesen egyformák.De tényleg, kivűl belül teljesen egyforma.Az ember azt hinné hogy nem is ikerpárral van dolguk hanem egy emberrel akiből úgy van kettő hogy azt a két embert ő irányítja annyira egyformák.(lányok)

Egyszer egyikőjük bepisilt elsőben és 6.ikra teljesen elfelejtették hogy melyik volt és azon vitatkoztak folyton hogy nem is én hanem te.Olyan hülyék:Spersze mi se tudtuk.Elég hülye helyzetXD

2010. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ikrem meg én elválaszthatlanok vagyunk
2010. máj. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dorcsi,Dorci, Dorka válasza:
Nekem van ikertesóm : ) (egypetéjű) mi teléjesen egyformák vagyunk, nagy ritkán tudnak elsőre megkülönböztetni minket.. még néha az apukánk is összekever :) (12/L) nekünk egyszer volt egy olyan sztorink hogy még ovisok voltunk, én utálltam egy lányt aki szintén utállt engem is, a tesómmal meg legjobb barátnők voltak, és egyszer azthitte én vagyok a tesóm... és elkezdett engem kibeszélni nekem, mivel azthitte a tesómmal beszél : D én meg mikor befejezte a mondandóját úgy megtéptem a haját... :D a tesóm egy hétig hozzám se szólt,de aztán megbékéltünk :D
2015. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem az oszálytársaim ikrek, fiúk. Lassan 6 éve ismerem őket, az előző 2 évben tudtam őket hangról felismerni, 1000 ugyanolyan ikerpárból tudnám őket a hangjuk alapján felismerni, hátulról már legalább 3 éve felismerem őket, elölről a szemüvegük alapján óvoda óta, arcforma alapján kb 4-5 éve. 12/l
2015. máj. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!