Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem reagál a kérdező a...

Miért nem reagál a kérdező a válaszokra?

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy valaki feltesz itt egy kérdést,aztán sose többet nem is reagál rá semmit,ha válaszol rá az ember azt sem tudni elolvasta-e az illető a kapott válaszokat?
2011. aug. 29. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyenek tipikus agyhalottak nagyrészt.
2011. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja,oké!:)

Csak ezek engem marhára tudnak idegesíteni.

2011. aug. 29. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elolvassa de nem reagál vagyis annyit se mond a válaszért hogy fogd meg a f@szom! vagy elfelejtette hogy ő kérdést írt ki :D vagy ha túl friss akkor lehet nem volt még ideje.
2011. aug. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze,ha friss a kérdés,értem,na de napokig,hetekig-akkor nem is volt annyira fontos.

Ha pedig elolvassa,miért nem lehet annyit odabökni,hogy kösz,vagy nem erre gondoltam, vagy valami.

2011. aug. 30. 17:44
 5/8 zkriszti3 ***** válasza:
Ilyenkor az jut eszembe,igazán nem érdekli a válasz,vagy kamu a kérdés.Egyik se jó.
2011. dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az lehet a gond, itt sok olyan idetlen kerdes van amit az illetö unalban kerdez es egyaltalan nem erdekli a valasz.Ez itt 50%-ban egy ökör oldal es nem ertelmes dolgokrol hires.

Sokan keverik tarskeresö oldalal. Sok a fiatal is itt akik tanulas helyett itt töltik az idejüket.A lenyeg itt a forumozok többsegenek kerdeseit nem kell komolyan venni.Az oldalt meg föleg nem kell ertelmesnek elkönyvelni.

2011. dec. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Volt rá példa, hogy egy könyvet kért a kérdező.

Egyedüli válaszolóként, elküldtem a letöltési linket és azóta sem (több hónapja) nem reagált semmit.


Természetesen szivesen segitek, ha tudok, de azért valami visszajelzés jól esne nekem is.

Sok ilyen van és én sem értem, hogy miért olyan nehéz reagálni, ha már vettük a fáradtságot és válaszoltunk a kérdésére!


A másik oldal, amikor egy teljesen elfogadható, bár a kérdezőnek nem tetsző válaszadót leoltja, hogy "ha ilyen hülye és nem tud érdemben válaszolni, akkor inkább menjen a fenébe".


Lehet érdemes lenne betenni egy szabályt, ami mondjuk előírja, hogy a kérdezőnek kötelezően reagálni kell a válaszokra (kitiltás terhe mellett).

2011. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi nektek,akkor ez nem csak engem bánt.

Igen én is különösen az olyat utálom, aki lusta kicsit keresgélni,így megkeresem,belinkelem neki és annyit nem mond, hogy bú.

2011. dec. 3. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!