Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek színész? (Ez minden...

M@x kérdése:

Lehetek színész? (Ez minden álmom! )

Figyelt kérdés

Minden álmom az hogy színész legyek.

Hogy kezdjem el?

Melyik suliba menjek

Vagy milyenbe?

Csak középiskola után tudok színművészetibe, ugye?

12/F És kb. másfél évig jártam színjátszó szakkörre.


2011. szept. 1. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg hol laksz. En budapesten lakom, 10 evig szinesznonek keszultem, eleg sok tapasztalatom is van, vegul meggondoltam magam. Segiteni viszont tudok, de csak a pesti iskolakban vagyok jartas. Szinmure termeszetesen csak gimi utan mehetsz, reven, az egy egyetem. Evente cirka 900 fo jelentkezik, ebbol jut be 15. Elsore senkit nem szoktak felvenni (kivetel persze ha pl. egy szuletett Torocsikkel van dolguk) pont azert, mert nagyon nagyon magas a tuljelentkezes. A szinmun kivul van meg a kaposvari szinhaz, az is elismert, europa szerte es valamivel konnyebb a bejutas. Diplomat ad az is. Ezeken kivul mar csak kicsi, fizetos, szini tanodak vannak, pl. KIMI, Foldesi Margit, Gor Nagy Maria... Gimiket is tudok, de ha nem pesti vagy, nem farasztalak vele. :) Ha van meg kerdes, irj, szivesen valaszolok.
2011. szept. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Budapesti, de nem akadály a hely.

Nagyon köszönöm a segítséget!

És milyen képességekkel kéne/kell rendelkeznem?

2011. szept. 2. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarbol mindenkeppen jonak kell lenned, aztan nezik a mozgasod is, ha tul merev, eselytelen, valamint az enekhangod. Nem csak a sajat hangszineden kell enekelni, felvetelinel pl. viszel 5 nepdalt, abbol elenekelsz egyet, aztan vagy feljebb vagy lejebb enekelve kerik. Ezek az alap kovetelmenyek, a tobbi osztonbol jon, mert a szineszetet nem igazan lehet tanulni, illetve lehet, de egy tehetsegtelen ember akkor se lesz tehetseges ha sok idot szan ra. Velemenyem szerint, csinalj egy B tervet, sajnos a szineszet manapsag nem eletbiztositas...
2011. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál.

Van B tervem, már régóta.

Magyarból jó vagyok, meg a többi humánosabb tantárgyból.

Most fogok jelentkezni a Színjátszó klubba itt a faluban, és oda is meg kell tanulni egy verset.

Azt mondta a Szakkör vezetője hogy jó vagyok.

Még egyszer nagyon köszönöm hogy írtál és segítettél!

2011. szept. 2. 20:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen mit! :) Annyit viszont tegy meg, hogy ha "hollivudba" villogsz es megkaptad az elso csillagot, irj ide nehany sort. :)
2011. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!