Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elszeretnék kezdeni naplót...

Elszeretnék kezdeni naplót írni (13éves vagyok) és már pár éve is elhatároztam hogy fogok írni de nen jött össze szeretném ha tanácsokat adnátok hogy hogy írjan Napota? Csak a fontos dolgokat írjam bele? Hogy kezdjem Kedves naplóm? Ilyesmi

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 00:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy ilyeneket írj kedves naplóm stb

Írd fel a dátumot aztán csak írd ami eszedbe jut. Hogy mi jár a fejedben, hogy ki mit csinál éppen, hogy te mit csináltál a héten vagy aznap, hogy épp mi a kedvenc számod stb

2011. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó ötlet!Írjál, naponta, ami jön, mindent. leírhatod az érzéseidet, azt ami tetszett, ami fájt,ami megérintett. Dátum- és mehet. Csak te olvasd, másnak nem kell.

(és minden nagy író írt ilyen korától naplót

- nagyon fejleszti az íráskészséget)

2011. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is úgy írd, hogy felírod a pontos dátumot stb, és alá, hogy mi történt veled, az érzéseidet stb, de úgy, hogyha több év múlva is visszaolvasod, tudd mire gondoltál.
2011. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is 13 éves vagyok :D én már írtam egy naplót! Minden héten csak 1x írtam bele a fontos dolgokat de persze volt amikor többször...hidd el nagyon jó muri főleg amikor visszaolvasod xD és persze szép emlék is :) ne vacakolj írj NAPLÓÓT!!!!
2011. szept. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Joros krisztina Tina válasza:

ird fel a datumot es ird le ala amire gondolsz,vagy a titkaidat,vagy hogy kibe vagy szerelmes ki tetszik,mi tortent veled esetleg ma vagy tegnap mit fogsz csinalni,mi tortent veled a heten nem kell oda olyan hogy kedves naplom

na szia.

2012. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!