Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs íze a vizipipa füstnek...

Nincs íze a vizipipa füstnek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok nemrégiben vásároltam egy pipát a sultan centerben ( [link] és hiába vettem prémium márkás dohányt (máshol és már adójegyes volt) akármit csináltam nem jön semmilyen íz. Eltört egy kicsit a szívócső csonkja ahol beáramlik a leve ettől lehet probléma? Mondták hogy lehet vennem kéne új pipát mi a véleményetek ebben az esetben mit ajánlotok ami lehetőleg nem a legdrágább?
2011. szept. 2. 16:25
 1/2 anonim válasza:
Ha levegőt kap a pipa attól könnyen lehet, hogy elmegy az íze. Esetleg megpróbálhatod megjavítani valamilyen vízhatlan, egészségre ártalmatlan ragasztóval vagy szorosan alufóliából tekersz rá "tömítést". De idővel mindenképp érdemes inkább venni egy újat.
2011. nov. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos ugyanígy vagyok,csak nekem nincs eltörve semmi a pipán.

Vettem a sultan centerben dohányt,és egyáltalán nincs semmi íze:\

2013. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!