Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még olyan ember, aki...

Van még olyan ember, aki használja a MyVIP-et? Vagy már teljesen csődbe ment?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én megmondom őszintén, hogy nem használom már, azért mert nincs értelme, most felvettem pár gyereket, meg teljesen ismeretlenek jelölnek be, utána mit csináljak? olvassam a hülyébbnél hülyébb körleveleket? más nem tudok csinálni rajta
2011. szept. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én már vagy egy éve (vagy több is) töröltem magam..xD s*zar :DD
2011. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:
100%

hetente kb.1szer ránézek de már nem is emlékszem mikor jött ott utoljára levelem vagy hogy mikor jelölt be valaki utoljára.

az ismerőseim száma is csökkent elég sokan törölték a saját adatlapjukat.

én is elhanyagolom az enyémet,leszedtem a legtöbb képet.

számomra meghalt a myvip.

felesleges is,mindig az a legjobb ahol a legtöbb barátomat eltudom érni és az most a facebook,remélem ez már hosszabb ideig sikeres lesz és nem kell másikat csinálni ha kitalálnak egy újabb közösségi oldalt.

2011. szept. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alaque ***** válasza:
Én örvendek, hogy befuccsolt a Májvip. A vége felé rettentő idegesítő volt már az a nagyképűség, ami sugárzott belőle. Az idő előrehaladtával egyre több beépített funkciója lett, ezzel párhuzamosan egyre áttekinthetetlenebbé vált, szaggatott, bugos, használhatatlan volt, majd a kegyelemdöfést megadta a Facebook. Ámen! Nem igazán tudom megmagyarázni, hogy miért, de örülök neki, hogy vége.
2012. júl. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!