Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan derítsem ki, miből van...

Hogyan derítsem ki, miből van pénze?

Figyelt kérdés

Az utcába költözött egy új család... megvettek két telket is, felhúztak egy szép modern házat, gyönyörű zöld gyep a kertben, halastó. 2 luxus autó plussz 2 motor áll a garázsban. Tehát a lényeg h. ordít a házról, hogy van mit enniük holnap is...


Az a baj h. nem ismerem őket, nem a szomszédaim... elég hosszú az utca és ők a másik felében vannak... de nagyon kíváncsi lennék rá h. miből él.


Hogy kérdezzem meg v hogy derítsem ki?


2011. szept. 3. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

viszel nekik egy tál sütit, kedves leszel az új "szomszédokkal", meg akarod ismerni őket. elbeszélgetsz velük, megkérdezed, hogy ki hol dolgozik.

ha ez nem megy, akkor kérdezd meg az utcabelieket, hátha tudják.

azért kort és nemet írhattál volna, mert ha pasi vagy, akkor ennek a válasznak az elejét ne vedd figyelembe :D

2011. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj magánnyomozót, hogy kiderítse. Neked bizonyára minden pénzt megér egy ilyen információ. (Egyébként fogadjunk, hogy nő vagy és sok szabadidőd van.) :D
2011. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

:DD

Férfi vagyok. Csak irigylem és azért érdekel ennyire.

2011. szept. 3. 19:31
 4/8 rémuralom ***** válasza:
50%
Tipikus galíciáner gondolkodás. Megismersz valakit, és rögtön tudni akarod, mit dolgoznak, és mennyit keresnek. Nem mindegy? Lehet, hogy jól menő vállalkozásuk van, esetleg még az áfát is elcsalják (nem adnak blokkot, csak külön kérésre). De neked, aki még csak közeli szomszéd sem vagy, az égvilágon semmi közöd ehhez. Ha én volnék az a szomszéd, és eljátszanád velem, amit az első tanácsolt, a sütiddel együtt vágnálak ki, mint a macskát szarni.
2011. szept. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ezen jót nevettem köszi :D
2011. szept. 3. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megint van egy férfitársam, akiben csalódnom kellett. Eddig én azt hittem, hogy a hüvelygomba kérdése és a szomszédok egzisztenciájának forrása utáni heves kiváncsiság a nők biológiájának a végterméke. :D
2011. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem értem miért ne érdekelhetne h. miből van pénze... ez csak természetes kíváncsiság
2011. szept. 3. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi van ha lottón nyertek.

szerintem ez már nem természetes kíváncsiság, hanem nagyfokú irigység.

mivel magyarországon nem jellemző az új szomszédnak sütit vinni, pláne hogy férfi vagy, (akkor még majd félre is értelmezik a dolgot) egyből levágják hogy puhatolózni vagy ott és tényleg a fejedhez vágják a sütidet.

2011. szept. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!