Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy alig 23 éves...

Hogy lehet egy alig 23 éves gyereknek ennyi pénze? Komolyan mondom néha idegesít ha csak rá gondolok.

Figyelt kérdés
Egy idős vagyok a gyerekkel, és eddig úgy véltem,nem származunk olyan szegény családból. Amíg ide nem költöztek velünk szembe, olyan 1,5 évvel ezelőtt. 8-an vannak testvérek, a legidősebb 25, a legkisebb alig egy, a házuk alig néz ki jól, kinti benti úszómedence gyerekpancsoló minden féle, van 4 kocsijuk, és az anyjuk még csak nem is dolgozik. Én a második számú gyerekre lettem igazából figyelmes, mert 2 autóval jár, 2 lakása van, ami albérletben van, és még valahol falun is van egy háza. És ez csak neki. Nem vagyok vele jóban, soha nem is akartam vele barátkozni, nekem nem fekszik az ilyen, azt hittem apuci tömi a zsebeit, de minden az övé, anyának apának mamának papának semmi köze nincs hozzá. Mondta hogy hol dolgozik egyszer, talán fordít valamiket valahol, de egy ilyen munkával ennyire jól hogy mehet neki? Komolyan nem értem másolja a pénzt vagy mi? Ráadásul neki van a világon a legjobb nője is mellé...és ez is nagyon zavar :D Ezt csak egyszerűen a mai napig nem értem...
2011. júl. 9. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ááh. fordítással nem kapna ennyi pénzt. szerintem csak az apa lehet a dologban nem? mivel, hoyg az elég családnak nagyon jól megy. amúgy meg ha kamuzik akkor lehet, hogy valami feketemunka is vana dologban
2011. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, a szülőket kétlem...Akkor lehet hogy valamit árul feketén, vagy vagy hát egyszerűen fogalmam sincs...Korábban kellett volna felkelnem igazából ahhoz, hogy ilyeneket megtudjak tőle, szerintem sejti hogy marhára utálom... :D
2011. júl. 9. 16:43
 3/7 anonim válasza:
Lehet örököltek
2011. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A család oké...De maga a gyerek? Hát számomra felfoghatatlan :D
2011. júl. 9. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy gazdagok nem feltétlenül illegális úton szerezték a pénzt. Nekem úgy tűnik a leírásodból hogy egy kicsit irigy vagy rá. Nem kell mindig rosszat feltételezni a másikról :)
2011. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Irigy vagyok, igen, nem is tagadom. Főleg a nője végett, de az már más sztori :D Csak érdekelne mégis honnan van nekik ennyi...
2011. júl. 9. 17:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Tehát tolmács? (lehet félreértettem)

Mert azért a tolmácsok igencsak jól keresnek.(van 2 tolmács ismerősöm, mindkettő tele van)

2011. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!