Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy telt a napod? Részletezd...

Hogy telt a napod? Részletezd ameddig csak jól esik

Figyelt kérdés
Részletezd ameddig csak jól esik :P Ha reggel olvasod, akkor meséld el a tegnapod :D
2009. ápr. 20. 20:13
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem, ettem egy joghurtot meg egy vajas pogácsát, aztán megettem mégegy joghurtot, leültem gépezni, délig gépeztem, megettem egy joghurtot, elmentem suliba, hazajöttem, megettem egy tál tésztát, kenyeret, tejet, 1 tábla csokit, kólát ittam, gépeztem, elmentem a szomszédhoz, hazajöttem, megettem még 2 tábla csokit, 1 liter kólát, leültem gépezni, azóta itt ülök. Franya.
2009. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Húú mennyit tudsz enni :O
2009. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Röhejes volt a délelött a melohelyemen bevezették a kötelező 10perces tornát,lementem az udvarra látom mindenki nyomja a tornát,a kedvenc főnököm már elis kapott hogy menjek én is tornázni,mondtam neki mindjárt, aztán elviharzottam mellette,erre ő végigkergetett az udvaron,hogy álljak be közéjük, mindenki dőlt a röhögéstől,aztán elkellett mennie,így megmenekültem a torna alól!

Délután átmentem a keresztanyámékhoz,tegnap kaptak egy kis puli kutyát azzal játszottunk meg nevettünk jokat,aztán jöttek az ikrek(másfél évesek),velük is játszottunk,mentünk utána az interspárba shopingolni,meg elötte a virágnagykerben,vettünk egy csomo petuniát,pistikét meg másokat is!

Összefoglalva jól telt a mai napom!

2009. ápr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hétkor keltem, adtam reggelit a gyerekeknek, előszedtem a ruhájukat, nagy nehezen rávettem őket egy fogmosira, mosdásra, öltözésre. Fél kilenckor sikerült is elindulni.

Átvittem a nagyot a szomszédba, azaz az óvodába. A kicsivel meg elindultunk a polgármesteri hivatalba (kb. 2 km). Mindig nyamvadt kikirícsnél meg kellett állni, és mondanom sem kell, hogy minden tömve volt vele. :D

Odaértünk a hivatalba, és rájöttem, hogy tök feleslegesen mentünk, mert akivel beszélni akartam, szabin van. :S

Na jó. Hazamentünk. Főztem, megetettem a nyulat.

Délben mentem a nagyért az oviba, közben megnéztem a postaládát.

Visszaértünk az oviból, ekkor én is megreggeliztem. :S

Felbontottam a postát, jött egy levelem az egyetemről, és elkezdtem írni a prezentációt.

Közben néha meg-meg éheztek a kölkök, úgyhogy etettem is őket. Na jó, néha a WC-re is eljutottam.

Délután gyomláltam a kertben, virágot ültettünk, meglocsoltuk az eperpalántákat, miközben menekültünk a szúnyogfelhő elől.

Utána jött anyám élettársa, lebeszéltem vele, hogy holnap megyünk a két birkáért, hogy ne kelljen annyit fűnyírózni a kertben... :D:D:D

Ezután tévéztem egy kicsit, meg neteztem, meg hát a gyerekekkel is játszottam szerepjátékot.

Csináltam gyümölcssalátát, majd később vacsora, fürdetés, fogmosásra buzdítás stb. Végül meseolvasás, sötétben beszélgetés, és most a netezés.

Azt kihagytam, hogy a sógoromat is szekáltam egy sort, hogy miért nem keres munkát...

2009. ápr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
100%

Felkeltem fél 6 kor. Elmentem dolgozni. Végig unatkoztam :D.

Hazafelé elaludtam a villamoson :D. Hazaértem ettem milánóit és epres milkát :D. Utána elaludtam, felkeltem, gépeztem. Aztán betettem a kádba a halat amit apu fogott. :D

Visszaültem a géphez, azóta itt vagyok. De mindjárt megyek futni a barátommal :)!

2009. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%
Izééé... "minden nyamvadt kikirícsnél..."
2009. ápr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én reggel felkeltem, mert a postás csengetett hogy írjak alá valamit! Ezután elmentem a szokásos reggeli utamra a wc-re XD majd egy kávé és cigi következett. ezután elmentem a boltba, mert anyám felírta mit vegyek. kellett vennem 10 zsömlét egy doboz sertés zsírt 1 kígyóuborkát meg 2 rágót és 2 doboz cigit. de én még vettem magamnak is egy cigit, meg egy joghurtot, mert eléggé megkívántam. ezután hazamentem Tesóm felébredt és vele dumáltam pár percet és ő ezután elment dolgozni. jó nyomta öcsém, mert negyed 12 kór indult el, de elvileg 11-kór kezdődik a munkaideje XD miután elment megettem a joghurtot, neteztem majd visszafeküdtem mert elnyomott az idő! Ezután megint felébredtem, ettem pörköltet meg sütit elmosogattam, meg felsöpörtem a konyhát. megjött anyám is ekkora! Ezután faterom hívott, hogy beszélt a haverjával és mehetek hozzá melózni júniustól egy balatoni étterembe! Már épp ideje volt melót találni! Ezután tv-ztem, most meg nettezek, mingyárt megyek fürdeni, és nézem egy kicsit a TV-t majd alszom megint! Nyugis nap.
2009. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem, utána kávé. fogmos, megint kávé. Mosdás, smink, frizura, öltözés. Közben ordíttattam a Metallicát h kicsit észhez térjek. Utána meg akartam inni a kávém maradékát, de ezt keresgélnem kellett mert minden reggel elveszítem. Meglett, utána kerestem a kulcsom, telefonom. Ezek is meglettek. Indulás melóba. Kettőkor haza. Utána gyomlálgattam kicsit a kertbe, fotóztam,megcsináltam a képeket. Most itt ülök, de minjárt megyek aludni. Ja ettem is közben, meg most este tusoltam is. Ja, beszélten neten ismerősökkel.
2009. ápr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Felkeltem, hót fáradtan, mert suli -.-'. Aztán mikor beértem, matekkal kezdtünk. A tanár 5 perccel csöngetés után jött, és végre kinyitotta azt a nyomi ajtót. A padtársam a legjobb barátnőm szimplán levegőnek nézett, mivelhogy egy régi ősellenségemmel kibékült. Egész órán azon vitatkoztunk, hogy szóljak-e a tanárnak a kisdolgozat miatt, avagy sem. Az óra egész jó volt,leszámítva, hogy a nyomorék szerkesztés nem sikerült. Aztán... Az osztályfőnököm szalmonellás lett, múlthéten nem volt, (hálaégnek) de aztán ma mégis csak bejött valamiért... Föci órán b@szogatott a gyerek aki mögöttem ül, mellesleg a padtársam volt, csak úgy döntött átül. Aztán angolon tvz-tünk, (scooby doo 2.) és látnom kellett volna a nyomi feliratot a terem legvégéből, egy sarokból, ráadásul szemüveges vagyok -.-'. Törin semmit nem értettem. Etikán mondhatni aludtam, de azért vicces volt a hagyma-répa mese. Aztán még zongoraórám is volt, ami nem mellesleg szar volt, ugyanis, nem igazán értem oda időben. Mikor leültem csinálni a matekleckét a hülye szerkesztésben nem fért ki a nyomi kör az A4-es füzetembe (amit újra kéne csinálnom).Kémiát szintén nem értettem, és egy internetes cseten kitiltottak, mert azt írtam: hív a természet. Ez már röhejes. Mind1... Majd talán jobb napom lesz.
2009. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
hát....8kor keltem megmostam az arcom,lementem a konyhába ettem egy vajas zsemlét!Kimentem megetettem a cicám...majd mivel anyum nincs itthon behoztam magamhoz :) Utána feljöttem tanultam egy kis számvitelt...majd ebédeltem de csak levest nah jó meg egy kiscsokit :D...megmostam a hajam,fogam egy jó kis smink!felöltöztem..s irány a suliba busszal!fél 3tól volt órám...8ig ott voltam teljesen kiakasztotta tanárnő a kocsiba hazafelé teljesen magambazuhanva ültem!!! Szomorú h ennyire nem vágom amit magyaráz!:( Hazaértem ettem gyors egy csokis croiassant...s jöttem gép elé zenét hallgatni!Miközben irok neked legjobb bnőmmel beszélgetünk msn-en....s még vmit ennem kéne lehet tojást sütök XD..meg gyors megmosdok...de már tudom h éjfél előbb nem kerülök ágyba!Holnap is délután lesz órám úgyhogy akár 8-9 ig is lustálkodhatok!Am egész jó nap volt....
2009. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!